Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
utzy (4150)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
Gumus (2280)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
Nety (1724)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
denta (1194)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
cristinuta (1022)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 
GIULIA (773)
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_leftGönülçelen 2 - Pagina 4 BarGönülçelen 2 - Pagina 4 Bar_right 

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Gönülçelen 2 - Pagina 4 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Gönülçelen 2

+11
Nicky
lavinia78
rush
IrinaLove
cristinuta
Gumus
mari_69
Dana 17
GUMUS-NOOR
Miruna
Nety
15 participanți

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Nety Sam Mai 07, 2011 8:02 am

Gönülçelen 2 - Pagina 4 B35158d7
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Mai 07, 2011 1:27 pm

Dana 17 a scris: Multumim Gumus - Noor ...
Vad ca te-ai indragostit de ei ... Citeai comentariile mele fara sa vezi filmul si nici clipuri nu faceai ... Acum cred ca-l vezi si ce clipuri frumoase faci , atat de minutios lucrate si redand povestea lor ... Tii minte ce ziceai ???

" Ma bucur ca am reusit sa te fac sa vii sa ne postezi comentariile tale; ma gindeam sa incep sa vad serialul dar daca nu vor fi la nivelul comentariilor tale ce ma fac ? "

Ma bucur ca am reusit sa fac din tine un fan pretios al lor ... si-ti multumesc ...

Sa stii ca i l-am trimis lui Cansel direct pe Twitter ... Nu v-a raspunde la el ca n-are cum ( scrie clar pe el : Tuba ve Cansel ), dar sigur il v-a vedea ... Si sigur se v-a bucura ...

Dana...nu stiu ce sa spun...comentariile tale sunt atit de frumoase ; eu pur si simplu din dorinta de a invata ceva nou...habar n-aveam cum se faceau videoclipuri...aici trebuie sa le multumesc fetelor dupa forum de la noi dupa Asi care au inceput sa faca videoclipuri (daca ai timp vreodata sa vezi ce videoclipuri frumoase au facut ) ...
au aratat cum se fac si am incercat si eu.
Acum sincer nu stiu cit de reusite sunt ( mie imi plac pentru ca sunt ale mele si am pierdut o multime de timp pentru a le face ) cei care le vizioneaza pot spune daca sunt frumoase sau nu .
Sper ca ai observat ca in fiecare din ele am pus cite ceva din postarile tale si a lui Mary .

Gönülçelen 2 - Pagina 4 8015e8e1
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 08, 2011 12:04 am

Gönülçelen ep. 33 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=VQNcAtnRONw&feature=related

Gonulcelen ep. 34 subtitrat romaneste

https://www.youtube.com/watch?v=t3DfTX_rOis&feature=related

Gönülçelen ep. 35 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=7ncCTykKnhc&feature=related

Gönülçelen ep. 36 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=D471aEongTg&feature=related
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 08, 2011 12:08 am

Gönülçelen ep. 37 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=GNIp2SW7Y9g&feature=related

Gonulcelen Ep. 38 subtitrat romaneste
https://www.youtube.com/watch?v=jQm6KFFajCM&feature=related

Gönülçelen ep. 39 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=085nUBF_U5c&feature=related

Gönülçelen ep. 40 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=_-OorvIC96I&feature=related
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 08, 2011 12:13 am

Gönülçelen ep. 41- subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=WdlfL6aPbK0&feature=related

Gönülçelen ep. 42- subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=_To3ytUGx2w&feature=related

Gönülçelen ep. 43 - subtitrat româneşte
https://www.youtube.com/watch?v=52hyJiTANCg&feature=related

Gönülçelen ep. 44 - subtitrat româneşte

https://www.youtube.com/watch?v=q28FddFbnUg&feature=related
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 08, 2011 12:42 am

Gönülçelen ep 45 - subtitrat romaneste
https://www.youtube.com/watch?v=FzKeClsBvnM&feature=related

Gönülçelen ep 46 - subtitrat romaneste

https://www.youtube.com/watch?v=5R6k8MwEq8c&feature=related
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 08, 2011 1:47 am

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Db4e9dad6c45541f2aebfe6
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Ddc8126378cd
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Nety Dum Mai 08, 2011 12:47 pm

http://translate.google.ro/translate?hl=ro&ie=UTF-8&oe=utf-8&sl=tr&tl=ro&u=http://cadde.milliyet.com.tr/2011/05/08/HaberDetay/1387575/KALDIGI_YERDEN&client=firefox-a

ziaristi i au prins impreuna tinandu se de mina ...
au cuplat o cu asta inseamna cam scapat de "maimuta" de Sami .. Cool
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Nety Dum Mai 08, 2011 12:50 pm

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Fft81_mf1329735
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Miruna Lun Mai 09, 2011 1:23 pm

de la Dana 17 :Fetelor, e o imensa manipulare, sant mai rau ca politicienii ... e de manual ... Pt prima oara sant suparata cu adevarat in povestea asta cu seriale turcesti ... nu pt ca e cu Onur in poze, eu il iubesc, e preferatul meu dupa Cansel ... ci pt ca nu e adevarat si pt ca se joaca cu inimile a milioane de fani. V-au facut farame ...N-au d...ecat sa se supere pt ce spun, am tacut suficient ...dar am citit in diag pe fb si vad supararea tuturor, dupa mine e un joc murdar... A cui ? A ziaristilor ,a scenaristilor Sa vina sa spuna ca da, e adevarat si de cand frate ??? ... Sa vad eu ca fac asta ... Eu sant departe , sarbatorim 15 ani ... fara tel,tv,net ... si na cadou ... filmul nu l-am vazut si trisez doar pt voi un pic ... Nu fiti suparate, nu e adevarat ce vedeti si nu pt ca ar fi Onur asa cum arunca unii cu venin ...cu orientarea ... Sant doar prieteni ... Daca ar fi iubiti cu adevarat, fericiti, m-as bucura, dar nu sant ... Sau nu erau ... zilele trecute ... Si Cansel cu cine e ??? Singur ??? De cand e singur ??? Cum pe el nu-l gaseste ???
Nu inteleg de ce fac asta, pt o mai buna promovare ?? Ma tem ca au obtinut contrariul ... Ajunge mai rau ca politica ... De cand sant pozele? In doua zile a aparut minunea ???? Nu a mers cu Tolga si acum incearca cu Onur iar, dar cu imagini ...? Toata lumea stie ca T si O sant f buni prieteni, iar daca nu vor sa recunoasca rel dintre T si C, treaba lor, sa nu o rec., sau s-or fi certat ???... dar sa se joace asa cu noi ...??? Urat ... pt toti trei si intreaga echipa din spate, care joaca teatru in viata reala si nu acolo unde ar trebui ... in film ... cred ca iarasi acolo e varza ... Acolo nu au imaginatie ,aici ... garla ... Hasret il provoaca si Murat ce face ?? am inteles de la voi ca ar spune el ceva la final ... Vad eu ... Poate schimba macazul si acolo ... M-am sup. pe ei ... Intru greu la fetele mele de dincolo, puneti si la ele mesajul meu, poate le ajuta cu ceva, cred ca e jale si in inimile lor ...
Va pup si sa ne revedem cu bine ... noapte buna tuturor ... Na ca trebuie sa pun si o poza ca sa-mi ia mesajul ...
Miruna
Miruna
membru nou

Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Constanta

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Miruna Lun Mai 09, 2011 1:29 pm

Gönülçelen 2 - Pagina 4 22297222344134433265210

Miruna
Miruna
membru nou

Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Constanta

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Mai 10, 2011 7:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=OxX4LVBOduI

Dana 17
Dana 17
Colaborator special
Colaborator special

0 Mesaje : 200
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 50
Localizare : Iasi

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Dana 17 Vin Mai 13, 2011 9:47 pm

Gönülçelen 2 - Pagina 4 2h85ndi




Ultima editare efectuata de catre Dana 17 in Sam Oct 15, 2011 1:12 pm, editata de 1 ori
Dana 17
Dana 17
Colaborator special
Colaborator special

0 Mesaje : 200
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 50
Localizare : Iasi

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Dana 17 Vin Mai 13, 2011 11:17 pm

Gönülçelen 2 - Pagina 4 9hs5k0Gönülçelen 2 - Pagina 4 2qjaykj
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Rosa064Da , fetelor … am vazut pozele si articolele din ziarele turcesti si nu inteleg nici acum ce s-a intamplat de fapt … Cum o prietenie atat de frumoasa si de atata timp s-a transformat intr-o mare dragoste asa peste noapte … Nu ca nu ar fi posibil , in viata orice e posibil , dar totusi … Ceva nu se leaga … Desi inca de la inceputul serialului am avut senzatia , ca distributia a fost facuta in asa fel incat Tuba sa aiba pana la final de ales …Dar …
Cand a fost Tuba cea reala ???? Cand s-a despartit de Sami pt Cansel , asa cum Sami zicea ??? Sami stia bine ce buni prieteni sant Tuba si Onur , dar nu de el a pomenit … Cand a fost surprinsa cu Cansel in Kanyon ??? Cand il chema pe Cansel cu acea candoare de care numai Tuba e in stare , sa vada cadoul ei , in acel reportaj cu ei doi , inainte de sarbatoarea aia a lor si de plecarea lor la Paris …??? Cand a plecat la Paris numai cu Cansel si nimeni alcineva , nici macar din echipa tehnica … si fara Onur ??? Doar ca sa filmeze o clipa de vis la Paris ??? Era asa necesara acea secventa in doi ???? Cand a fost filmati plimbandu-se in ploaie , ea cu Cansel imediat dupa venirea de la Paris ??? Ce veseli , ce frumosi erau … Sa nu fi vazut noi bine ??? Sa fi inteles noi totul gresit ??? Cand , atunci cand plimba Cansel cainile Tubei , cu ea sau fara ea , de toti vecinii vedeau si stiau ??? Cand ? La lac , cand cica nici nu se mai puteau desprinde unul de altul ??? Unde era Onur atunci ??? Cand a fost surprinsa la restaurant cu Tolga si cu mama ei ??? Cand statea atat de linistit si de aproape … aproape in bratele lui la pian … ??? Ce zici Maria , ai sta asa langa colegul de birou sa–ti arate clapele ??? Sau poate , cand au fost doar ei doi la Sapanca … si poate am inteles eu gresit , dar nu era prima data , mai fusesera si atunci cand filma ea singura … scriind jurnalul ??? Nepunand la socoteala primul sezon … Cand ??? Poate , in reportajul acela cand se lua la intrecere cu Cansel , care il cunoaste cel mai bine pe celalalt ??? Si se ghionteau mereu , se atingeau si erau unul langa altul mereu si corpurile lor pareau ca doi magneti ??? Da , sigur n-am vazut noi bine … Ni s-a parut … Am visat … frumos … Parca spunea tot atunci ca el e cel care o face sa rada cel mai mult , din tot platoul de filmare … Sant rari Tuba cei care , fie doar ca simpli prieteni se straduiesc sa-ti puna zilnic zambetul pe fata … Si sa o faca din toata inima … Poate sa fi facut asta Bulent , poate Murat Y ???
Credeti ca era sincera cand spunea ca-i pare rau ca se termina filmarile ??? Si cate zile au trecut de atunci ??? Filma mult cu Onur … si mai vroia … poate … Poate vroia sa plece si in vacanta … Cu cine ??? Cand au fost singuri la Ankara , iar fara Onur … ??? Cat a trecut de atunci ??? Se poate uita asa repede ??? Cand , cand a fost ea si doar ea ??? Poate acum cand , pare ca nu o deranjeaza deloc ca e fotografiata de mana cu Onur ??? Tot timpul era deranjata de paparazzi , cand era reperata de ei … Acum nu … de ce ??? Sper sa ma lamureasca lunile si anii ce vor urma … Onur te rog ai grija de ea … E inca un copil … capricios , dar bun …
De ce pleaca la Paris ???? Poate undeva a gresit Cansel … poate … Atat de grav ? Sper ca nu la vazut in balcon cu vreo fana … fanatica … Glumesc … Mai pot … Poate de aceea posta el pe twitter cu noapte-n cap … stand by me a lui John Lennon … Si cu dedicatie … özellikle close to me... The Cure - Love Cats + Close to me … Dar asta e raspunsul ei …??? Ciudat … Sau nu fi fost pt ea ??? Dar pt cine ??? Ce motive ar avea acum sa nu ne spuna ??? Sa nu se arate ??? Parea f indragostit … Doar nu de nebun le-a pus … Si nu pt noi , in nici un caz …
Nebun ar fi sa nu-i fie dor de Paris … Zicea el mereu ca acasa e acum Istanbul … iar eu ziceam ca nu-l cred … Poate nici Tuba … Mie mi-e dor tot timpul de Paris si nu am copilarit acolo … Si de Istanbul … dar nu in egala masura … Cred ca tu Nico , ma intelegi , am vazut ca mereu ii duci dorul Parisului … Si cred ca toate care l-ati vazut macar o data … Daca mai ai prieteni si o viata acolo …
Atatea intrebari la care nici cei din anturajul lor , cred ca nu prea au raspunsuri clare … Poate voua nu vi se pare ciudat , mie da … E o buna actrita Tuba , clar , dar de ce tot amalganul asta ??? E viata ei , dar e persoana publica si trebuie sa-si asume asta … Sant si sacrificii , sant si immense avantaje … Sant la pachet …Trebuie sa stie ca poarta si multe vise cu ea , ale fanilor … Nu poti sa te joci cu ele … E valabil pt toti trei … Toti sant minunati actori … Toti trei au transmis , au avut sufletele pline … Sigur , altfel cum sa daruiesti atat ??? Toti trei stiu bine raspunsurile la intrebarile mele … E viata lor , e treaba lor , dar eu ma simt mintita , manipulata … Pe mine m-au pierdut de fan infocat … Toti trei … Imi place Onur , le doresc numai bine si sper ca luna viitoare sa-i vad tot impreuna … Sa nu mai vad alte poze , fiecare cu alcineva … Sper ca de data asta , Tuba a ales bine si cu cap si mai ales cu inima … Daca nu , pacat de minunata ei prietenie cu Onur si de discretia cu care el a stiut mereu sa-si traiasca viata , iar el , nu merita sa fie amagiit si folosit … Sper ca in bratele lui sa nu ajunga in timp sa-i fie dor de alte brate si alte mangaieri … Si sa o apuce un dor nebun , dar fara intoarcere … In film Hasret a avut o sansa … In viata , de multe ori trenul opreste doar o data … Daca ti s-au iertat toate cand a oprit , faptul ca nu te-ai urcat la timp in el , nu stiu daca e usor de iertat …
Viata-i complicata , surprinzatoare in acelasi timp si … bate filmul … S-a vazut clar acum … Sper sa nu-i dispara zambetul si sclipirea din priviri … Nu poti juca la infinit si nu te poti minti singur … Nu vreau nici macar sa o mai vad de mana cu Cansel , ca atunci chiar ceva nu e in regula cu ea , cu ei … Vraja s-a rupt ...
Sper sa ramana Cansel in Turcia sa faca mai departe filme … Multi ziceau ca pt ea a ramas pana acum … Poate s-au inselat … Poate si el … Stiu ca faptul ca e francez le sta in gat multora , mai ales din lumea araba , de unde curg multi bani , iar ea e considerata ca un bun national , ca o printesa a lor … dar totusi … nu i-a amenintat nimeni cu bomba … Mai ales acum in nebunia asta mondiala … Sper …
Sper sa-l vad si pe el de mana cu cineva si sa fie fericit si sa-i daruiasca copii la care spera atat … Din tot sufletul ii doresc asta , merita … Dar cred ca v-a mai dura ceva timp … si sa ne convinga ca e o traire reala … Asa cum o fi la Tuba ??? Pe voi vad ca v-a convins … E fericita !!! Da si eu cred… Sa stergi totul cu buretele intr-o zi , intr-o noapte … Dupa care iti dai seama ca esti indragostita pana peste urechi de un vechi si bun prieten … Tare … Voi ati putea ???
Greu de uitat Parisul si experientele sale … Asa peste noapte…
Si dragosea asta nebuna , nu mai putea astepta cateva saptamani ??? Sa vedem si noi in liniste sfarsitul ala de serial , asa bun , rau … Ne-am chinuit un an cu el , ce ardea asa ??? Musai sa ne ia tot ce ne-au dat … asa intr-o suflare , tot ce agonisisem intr-un an si dupa ce cu cateva zile inainte ne promiteau raiul … Sigur s-au gandit la noi si la sufletul si inima a milioane de fani … Nu ma indoiesc … Poate da , s-au eliberat unul de altul … si pe noi o data cu ei …
Am citit ce a scris Iuliana … Poate pare dur , dar e sincera … Numai ea stie cat suflet a pus si cate nopti nu a dormit muncind la traduceri … Are macar acest drept sa spuna ca e dezamagita … Ea nu l-a ingitit niciodata pe Onur , nici ca personaj , nici ca actor … a ramas consecventa … Am avut dispute , dar o prefer asa dintr-o bucata … taioasa uneori … Nu ca altele care , atunci nu-l suportau si spuneau orice despre el si acum zic ca ce bine le sta impreuna …
Da asta cred , asta spun si sant sigura ca si voi v-ati pus unele intrebari , din cele pe care mi le-am pus si eu … Poate ati si gasit raspuns … Eu sincer , de la cap la coada , nu… E o lume dura , de spoiala , de lumina falsa , asa cum am mai spus … Dar parca altii in lumea lor au luptat sa gaseasca lumina adevarata si au iesit la liman … Fericiti ... cu toate piedicile care le-au intampinat … Deci se poate …
Eu sant suparata si dezamagita de ei … Pe toti trei … Ii voi urmari …. Poate mult mai discret … pana imi v-a trece de tot … Pacat … aveam multe raspunsuri restante la voi … asteptam sa se confirme multe … Nu le voi mai putea spune niciodata … Toti vor tacea pt totdeauna … Asa a fost sa fie … Pacat de tot … De sufletul nostru investit … si de al lor …
Singurul lucru care ma consoleaza , daca poate fi unul …. E acela ca e Onur si nu altul … Sigur o iubeste … Ce urechi rosii avea in scenele cu ea … El e invingatorul , desi … victoria lui ne-a invins pe noi …
Asta este … Asa consider eu , ca undeva s-a mintit , undeva nu a fost consecventa , nu a fost suficienta dragoste , pe masura dragostei noastre pt ei , iar eu o data mintita nu mai pot continua … Nu pot sa astept inca o minciuna … Se zice ca daca cineva te-a dezamagit o data , e vina lui … A doua oara , e vina ta , ca l-ai iertat prima data …
Tot viata reala e cea mai adevarata si cea mai frumoasa … Cea virtuala e inselatoare … Cata dreptate avea sotul meu … Cat timp i-am furat … dar recunosc … Mi-a facut placere … Eu le multumesc pt tot , “ nebunilor frumosi “ … Poate totusi in lumea asta gri , nu au fost suficienti trandafiri roz pt ei … O viata grea , desi pare frumoasa , o fabrica de vise … Malul care nu se vede si din care infloresc nuferii …
Da Mari , poate ca da … Un ochi plange , unul rade … Si la noi si la ei toti … Iar ciresii nici nu am apucat sa-i vad infloriti … Dar cica au fost …
Da fetelor , iar ne-au parjolit turcii , de data asta nu granele , ci inimile , iar ne-au otravit , de data asta nu fantanile , ci visele … sperantele … Trecem si peste asta … Ce nu te omara te-ntareste … Gönülçelen 2 - Pagina 4 3233531k Cu bine fetelor … Ramaneti mereu prietenele mele , am suferit impreuna , ne-am bucurat impreuna , am trecut impreuna de la extaz la agonie si asta nu se uita usor , iar acest lucru ne v-a lega mereu …
Va imbratisez cu drag , mereu a voastra …
Dana17 … Dana Mariadona







Gönülçelen 2 - Pagina 4 330a4ug

Gönülçelen 2 - Pagina 4 2vkhna8
Dana 17
Dana 17
Colaborator special
Colaborator special

0 Mesaje : 200
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 50
Localizare : Iasi

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Mai 14, 2011 12:11 am

Dana lov lov lov
Mi-a placut povestea ta de dragoste ...cred ca linistita te poti ocupa de scris povesti ...de orice fel...sigur vei avea succes .
Despre Tuba nu pot sa comentez pentru ca ea nu se numara printre actori preferati ai mei....am citit despre ea si sincer cred ca daca a avut dezamagiri in dragoste singura si le-a creat....de ce toti se despart de ea ? e ceva ce noi nu stim ...ce ? nu-mi dau seama .
Eu am mai scris mai sus ca e ceva ciudat ca ei nu au masina proprietate personala, merg cu taxiul ...expresia lui Onur ...era de om care-i dicta sa se urce in taxi....in seriale ea reuseste sa para mai indragostita decit in viata reala.
Vom trai si vom vedea ce va urma ...poate el e alesul si vor trai fericiti pina la adinci batrineti ....
Ramin multe intrebari la care nu stim raspunsul...
de ce Cansel s-a despartit de prietena lui ?

Shocked

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Mai 14, 2011 12:26 am

"Ramaneti mereu prietenele mele , am suferit impreuna , ne-am bucurat impreuna , am trecut impreuna de la extaz la agonie si asta nu se uita usor , iar acest lucru ne v-a lega mereu …
Va imbratisez cu drag , mereu a voastra …
Dana17 … Dana Mariadona "

adica ce vrei sa spui cu asta ?
nu inteleg ?ce daca se termina serialul ...gata tu nu mai intri sa vorbesti cu noi ?
Sotul tau sa nu se supere pentru ca intri pe forum si pierzi timpul cu noi...el are bucuria ca esti linga el ...noi virtual ne bucuram de comentariile tale , de prezenta ta alaturi de noi.
P.S.
Sa ai parte de 100 de ani de fericire alaturi de sotul tau ...sa fii iubita.
Gönülçelen 2 - Pagina 4 023564ud

Gönülçelen 2 - Pagina 4 994292af_0020001564198_00_600
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 15, 2011 2:00 am

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Img_0082_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Img_0469_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Img_0048_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Gnc_26_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Gnc06_11_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Gnc04_4_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Gnc06_9_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Dsc_3254_dGönülçelen 2 - Pagina 4 Bbr_3883_d
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de mari_69 Dum Mai 15, 2011 7:16 pm

kiss De când nu am mai intrat pe aici am uitat şi parola...am refacut-o...timpul bată-l vina!Am venit să las un mesaj pentru tine Dana Mariadona...să nu uiţi că aici găsesti întotdeauna pe cineva care te apreciază şi te asteaptă cu veşti bune,cu gânduri frumoase,cu sfaturi pentru viaţă!Sper să nu dispari fară vreo urmă!Te pup!
Gönülçelen 2 - Pagina 4 Trandafirisicrizanteme2

mari_69
mari_69
Fan

Mesaje : 393
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 55
Localizare : Crangurile de Sus,Dambovita

Sus In jos

Gönülçelen 2 - Pagina 4 Empty Re: Gönülçelen 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum