Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
utzy (4150)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
Gumus (2280)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
Nety (1724)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
denta (1194)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
cristinuta (1022)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 
GIULIA (773)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Dragoste si pedeapsa-Comentarii

+28
elissa
Darianna
TES
lavinia78
omis
IrinaLove
anna77
cristinuta
dong yi
lamia
Nicky
rush
ninnet
dayanna11
mevas
utzy
prytymeu
GUMUS-NOOR
Gumus
carmen_theea
denta
mioaranita60
mari_69
Nety
Dina
florina-octaviana89
GIULIA
sorin
32 participanți

Pagina 11 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Urmatorul

In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Lun Mai 23, 2011 11:09 pm

Foarte frumos si episodul din aceasta seara, insa saptamana viitoare se pare ca vom avea parte de un episod super tare cu multa actiune asa cum ne-au obisnuit pe tot parcursul acestui serial. Imi pare rau ca Yavuz a scapat pt un moment din mainile lui Savas, insa imi pun intrebarea ce ii va face Larei? Oare cat vom mai avea parte de acest serial?
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun Mai 23, 2011 11:14 pm

Cristinuta ai vazut serialul la turci ? ce surpriza ne-au pregatit
turcii, mai, mai sa moara baba nu ? dar cred salvarea lui Savas a fost
baba............a trebuit sa se intoarca si asa a scapat de Yavuz........ce zici ca mai are un frate ? e Kenan din ASI .....SURPRIZE......la sfarsit de serial bravo
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun Mai 23, 2011 11:16 pm

cristinuta a scris:Foarte frumos si episodul din aceasta seara, insa saptamana viitoare se pare ca vom avea parte de un episod super tare cu multa actiune asa cum ne-au obisnuit pe tot parcursul acestui serial. Imi pare rau ca Yavuz a scapat pt un moment din mainile lui Savas, insa imi pun intrebarea ce ii va face Larei? Oare cat vom mai avea parte de acest serial?

am inteles ca mai sunt 3 ep............noapte buna
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Lun Mai 23, 2011 11:30 pm

Imi pare rau ca in 3 saptamani vom vedea MARELE FINAL al acestui superb serial. Sper sa avem parte de un final cat mai superb si imi mai doresc sa nu se tulbure foarte tare apele.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de dong yi Mar Mai 24, 2011 1:12 am

serialul a fost intr -adevar f.bun si actiunea nu a slabit ritmul nici un minut;singura mea critica este alegerea nepotrivita a actritei principale,dar cred ca a fost cenzura fetei lui tata!
dong yi
dong yi
Fan

0 Mesaje : 488
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nety Mar Mai 24, 2011 9:23 pm

fratele vitreg a lui Savas
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 2406445
(ASI -varul din Germania-Kenan) Shocked
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar Mai 24, 2011 11:04 pm

dong yi a scris:serialul a fost intr -adevar f.bun si actiunea nu a slabit ritmul nici un minut;singura mea critica este alegerea nepotrivita a actritei principale,dar cred ca a fost cenzura fetei lui tata!

cenzura fetei lui tata ??????????? ce vrei sa spui ? a fost alegerea
lui Burcin ca actrita principala in serial care sa joace cu Murat????? out out
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de rush Mier Mai 25, 2011 10:18 am

ninnet a scris:

cenzura fetei lui tata ??????????? ce vrei sa spui ? a fost alegerea
lui Burcin ca actrita principala in serial care sa joace cu Murat????? out out
Stii Ninnet ca Burcin s-a implicat si spre finalul lui Asi cand nu l-a slabit la filmari, datorita zvonurilor cum ca cei doi traiesc o dragoste...acum ce sa zic ca mare fan ASi as zice la fel dar obiectiv NU. Si eu cred ca se putea si mai bine ales la personajul feminin. Voi v-ati obisnuit cu ea eu....nu indiferent cat de bine joaca.. no kiss
rush
rush
din gasca

Mesaje : 97
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 54
Localizare : BUCURESTI

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de anna77 Mier Mai 25, 2011 12:33 pm

rush a scris:
Stii Ninnet ca Burcin s-a implicat si spre finalul lui Asi cand nu l-a slabit la filmari, datorita zvonurilor cum ca cei doi traiesc o dragoste...acum ce sa zic ca mare fan ASi as zice la fel dar obiectiv NU. Si eu cred ca se putea si mai bine ales la personajul feminin. Voi v-ati obisnuit cu ea eu....nu indiferent cat de bine joaca.. no kiss
Mad Ca bine zici rush!
anna77
anna77
din gasca

Mesaje : 98
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Craiova

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier Mai 25, 2011 3:30 pm

rush a scris:
Stii Ninnet ca Burcin s-a implicat si spre finalul lui Asi cand nu l-a slabit la filmari, datorita zvonurilor cum ca cei doi traiesc o dragoste...acum ce sa zic ca mare fan ASi as zice la fel dar obiectiv NU. Si eu cred ca se putea si mai bine ales la personajul feminin. Voi v-ati obisnuit cu ea eu....nu indiferent cat de bine joaca.. no kiss



una e sa nu-l slabeasca din ochi la filmari si alta e sa-i dicteze unui regizor ce actrita trebuie sa joace cu sotul ei..........asta nu ..si nu cred ca Murat ar accepta sa-l injoseasca asa........nici vorba de asa ceva .........cat despre actrita ,a fost aleasa foarte bine.........nu pot spune ca sunt fana dar e ok........eu pentru el ma uit ........lasand gluma la o parte Murat face tot filmul.......are o prestatie ...jos palaria Murat YILDIRIM Razz
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de IrinaLove Mier Mai 25, 2011 4:11 pm

Mi se pare ca Murat joaca impecabil !
Nu spun ca Nurgul nu e o actrita buna,chiar din contra...dar Murat iese in evidenta prin personalitatea si caracterul lui!
Imi place foarte mult personajul lui si mai ales modul cum il interpreteaza pe Savas kiss
IrinaLove
IrinaLove
website team

Mesaje : 2650
Data de inscriere : 04/10/2010
Localizare : Romania

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi Mai 26, 2011 11:30 am


Cel mai frumos bărbat plânge...
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mar Mai 31, 2011 1:31 pm

Draga mea Ninnet: din cate am vazut in promo-ul pt saptamana viitoare il va salva se pare fratele lui vitreg. Ma bucur ca macar au facut cunostiinta si am purtat un dialog chiar daca Hasip nu a stiut nici o secunda ca sta de vb cu fratele lui vitreg. Ma bucur ca Sahnur s-a apropiat foarte mult de Yasemin si a inceput sa o considere ca pe fiica ei. Sper ca Hakan si Lara sa nu aiba probleme cu Yavuz din cauza faptului ca a ales-o pe Cicek. Imi doresc ca Yasemin sa o puna la punct si chiar sa scape de Ceyda cat mai repede.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier Iun 01, 2011 7:29 pm

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 28711_126615467356237_112278432123274_261755_5208003_n
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 65741_501069191736_568786736_5892569_6858399_n
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier Iun 01, 2011 7:31 pm

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Askveceza67
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 04c4496a
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier Iun 01, 2011 7:32 pm

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Ffe18e5bfaad1732f5a9773a9133bbbe
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Sam Iun 04, 2011 10:15 pm

Imi doresc ca finalul acestui serial sa fie unul neasteptat. Sper ca Hakan sa aiba parte numai de fericire si in ultima secunda sa se reorienteze catre Pelin.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Sam Iun 04, 2011 10:28 pm

cristinuta a scris:Imi doresc ca finalul acestui serial sa fie unul neasteptat. Sper ca Hakan sa aiba parte numai de fericire si in ultima secunda sa se reorienteze catre Pelin.

Buna Criss,aici nu suntem de acord Laughing Laughing eu vreau sa ramana
cu Cicek, mie mi-a placut intodeauna...........cat despre final
nu mai avem mult de asteptat Razz
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de lamia Dum Iun 05, 2011 6:22 pm

ninnet a scris:

Buna Criss,aici nu suntem de acord Laughing Laughing eu vreau sa ramana
cu Cicek, mie mi-a placut intodeauna...........cat despre final
nu mai avem mult de asteptat Razz

de acord cu tine,si eu as vrea sa ramana Hakan cu Cicek...cate episoade mai sunt la ei,unul sau doua?

lamia
membru nou

Mesaje : 27
Data de inscriere : 25/04/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Lun Iun 06, 2011 11:07 pm

Exceptional si episodul din aceasta saptamana. Imi doresc ca nici unul sa nu pateasca nimic (Savas, Yasemin sau Hasip), insa cred ca pina la urma Hasip ii va salva viata din nou lui Savas sau a Yaseminei mai ales acum cind a facut cunostiinta cu cumnata lui. Ma intreb oare ce se va intimpla pina la urma intre Hakan, Cicek si Pelin, mai ales ca se pare Lara nu accepta pe nimeni in viata lui Hakan ca nevasta?
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar Iun 07, 2011 9:28 pm

cristinuta a scris:Exceptional si episodul din aceasta saptamana. Imi doresc ca nici unul sa nu pateasca nimic (Savas, Yasemin sau Hasip), insa cred ca pina la urma Hasip ii va salva viata din nou lui Savas sau a Yaseminei mai ales acum cind a facut cunostiinta cu cumnata lui. Ma intreb oare ce se va intimpla pina la urma intre Hakan, Cicek si Pelin, mai ales ca se pare Lara nu accepta pe nimeni in viata lui Hakan ca nevasta?

greu de presupus Criss, mi-e frica ca va muri cineva in aceasta infruntare ,mi-ar parea rau sa pateasca ceva si Hasip, are o
fetita si el sau ma gandesc ca o va rapii pe Yaso,sau .........nu stiu nici eu,de aceea zic :greu de presupus finalul...........mai sunt 2 episoade la ei.............te pupic ! insecte insecte
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier Iun 08, 2011 8:37 pm

Eu cred că serialul va avea un final fericit pentru Savaș și Yasemin.
Va fi umbrit totuși de dispariția(moartea) mamei Șahnur.
Iar Yavuz trebuie să plătească pentru toate crimele săvârșite.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mier Iun 08, 2011 11:04 pm

Si eu imi doresc ca acest serial sa aiba un final fericit pt Savas si Yasemin. Cat despre Yavuz sunt doua posibilitati: ori sa ajunga la inchisoare definitiv sau va fi omorat.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi Iun 09, 2011 5:55 pm

Eu nu o înțeleg pe Lara.De ce nu acceptă ca tatăl ei să se căsătorească cu Cicek?
Fata s-a înțeles foarte bine cu Cicek chiar din prima clipă de când s-au cunoscut.
Prietenia lor le-a fost de folos amândurora.Pe Lara a ajutat-o să iasă din lumea ei interioară în care se refugiase.Iar pe Cicek să treacă mai ușor peste exilul datorat cutumei.
Larei îi plăcea să iasă în oraș la masă toți trei,să petreacă cât mai mult timp împreună.Iar acum se poartă atât de rece cu Cicek.
Ce ciudată a fost întâlnirea dintre Yaso-Pelin-Cicek-Hakan la restaurant.
Pe Pelin o înțeleg,dar Yaso a fost distantă cu amândoi.Parcă i-ar fi acuzat că sunt împreună.
Eu chiar aș vrea ca Cicek să se căsătorească cu Hakan.Sunt potriviți.Îmi place cum a evoluat povestea lor.De la prietenie la iubire.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi Iun 09, 2011 9:30 pm

Nicky a scris:Eu nu o înțeleg pe Lara.De ce nu acceptă ca tatăl ei să se căsătorească cu Cicek?
Fata s-a înțeles foarte bine cu Cicek chiar din prima clipă de când s-au cunoscut.
Prietenia lor le-a fost de folos amândurora.Pe Lara a ajutat-o să iasă din lumea ei interioară în care se refugiase.Iar pe Cicek să treacă mai ușor peste exilul datorat cutumei.
Larei îi plăcea să iasă în oraș la masă toți trei,să petreacă cât mai mult timp împreună.Iar acum se poartă atât de rece cu Cicek.
Ce ciudată a fost întâlnirea dintre Yaso-Pelin-Cicek-Hakan la restaurant.
Pe Pelin o înțeleg,dar Yaso a fost distantă cu amândoi.Parcă i-ar fi acuzat că sunt împreună.
Eu chiar aș vrea ca Cicek să se căsătorească cu Hakan.Sunt potriviți.Îmi place cum a evoluat povestea lor.De la prietenie la iubire.


si eu Nicky tot la fel ok ok kiss
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 11 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum