Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
utzy (4150)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
Gumus (2280)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
Nety (1724)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
denta (1194)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
cristinuta (1022)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 
GIULIA (773)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Dragoste si pedeapsa-Comentarii

+28
elissa
Darianna
TES
lavinia78
omis
IrinaLove
anna77
cristinuta
dong yi
lamia
Nicky
rush
ninnet
dayanna11
mevas
utzy
prytymeu
GUMUS-NOOR
Gumus
carmen_theea
denta
mioaranita60
mari_69
Nety
Dina
florina-octaviana89
GIULIA
sorin
32 participanți

Pagina 13 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Dum Iun 26, 2011 8:16 pm

Maine seara la ora aceasta vom afla MARELE FINAL al acestui serial si vom vedea cine s-a apropiat mai mult de gandul scenaristilor.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de lavinia78 Lun Iun 27, 2011 11:07 pm

BRAVOOO,din nou a invins dragostea si in acest film,Savas&Yasemin sunt impreuna cu cei doi copii,Yavuz a murit sa vedem daca mai arata si pe ceilalti ce au facut in ultimii 10 ani.Mi-a placut si acest serial la fel ca la Asi toate s-au terminat cu bine si acorul principal a ramas cu dragostea lui Cool I love you kiss
lavinia78
lavinia78
din gasca

Mesaje : 88
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 46
Localizare : Bocsa jud Caras-Severin

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Lun Iun 27, 2011 11:13 pm

Ai dreptate Lavinia. Ma bucur ca Yasemin si Savas au ramas impreuna cu cei doi copii ai lor. Ma bucur ca Yavuz a fost omorat si s-a facut dreptate pt toate problemele create. Din pacate ma asteptam la un final mult mai frumos.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun Iun 27, 2011 11:37 pm

cristinuta a scris:Ai dreptate Lavinia. Ma bucur ca Yasemin si Savas au ramas impreuna cu cei doi copii ai lor. Ma bucur ca Yavuz a fost omorat si s-a facut dreptate pt toate problemele create. Din pacate ma asteptam la un final mult mai frumos.



a castigat ASK,in rest slabut final, ma asteptam la mai mult......turci
grabiti Razz ciao kiss
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mar Iun 28, 2011 6:05 pm

Asa este: a invins din nou DRAGOSTEA. Ma bucur ca Savas nu l-a impuscat pe Yavuz si astfel a trait alaturi de Yasemin momentul nasterii fetei lor(moment ceea ce mi-as fi dorit sa il vedem si noi).
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar Iun 28, 2011 7:20 pm

cristinuta a scris:Asa este: a invins din nou DRAGOSTEA. Ma bucur ca Savas nu l-a impuscat pe Yavuz si astfel a trait alaturi de Yasemin momentul nasterii fetei lor(moment ceea ce mi-as fi dorit sa il vedem si noi).

da, si eu as fi dorit sa faca o retrospectiva si sa-i includa pe toti la final, ne-a dat de inteles ca in conacul acela mare nu era decat familia lui ,restul nu mai conteaza ........sau imprastiat care incotro a vazut cu ochii........in fine, s-a terminal .........final kiss kiss
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de lavinia78 Mar Iun 28, 2011 8:15 pm

Nu stiu de ce turcii s-au grabit la final,la fel a fost cu Gonulcelen aici la Ask ve ceza tot asa repede s-a terminat Shocked no mai erau multe lucruri frumoase de vazut,dar asta e....daca nu au mai dorit scenaristii turci no.Nu am vazut asa multe seriale turcesti,dar din nou fac deosebirea dintre cele doua(ASK&GONULCELEN)si ASI unde finalul chiar a fost super bun parerea mea ok desi acel serial era o poveste fara sfarsit I love you kiss bravo Sa vedem acum ce serial bun va ma fi din toamna,in afara de Fatmagul bineinteles vin
lavinia78
lavinia78
din gasca

Mesaje : 88
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 46
Localizare : Bocsa jud Caras-Severin

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mar Iun 28, 2011 8:44 pm

In curind o sa difuzeze un serial numit ,,Reis" care il va avea intr-unul din roluri pe Mehmet Akif Alakurt care a mai juca in ,,Adanali" si ,,Sila" care este un serial asemanator cu ,,Asi", numai ca in ,,Sila" este vb despre traditiile Tore. Speram sa vedem seriale foarte frumoase cu toti cei care au jucat in ,,Ezel", ,,Gonulcelen" si ,,Ask ve Ceza".
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar Iun 28, 2011 8:49 pm

cristinuta a scris:In curind o sa difuzeze un serial numit ,,Reis" care il va avea intr-unul din roluri pe Mehmet Akif Alakurt care a mai juca in ,,Adanali" si ,,Sila" care este un serial asemanator cu ,,Asi", numai ca in ,,Sila" este vb despre traditiile Tore. Speram sa vedem seriale foarte frumoase cu toti cei care au jucat in ,,Ezel", ,,Gonulcelen" si ,,Ask ve Ceza".


buna Criss, unde se va difuza ? pe canalele turcesti nu ?
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mar Iun 28, 2011 9:33 pm

Daca te referi la serialul ,,Reis" se va difuza in curind pe ATV. Daca te referi la ,,Sila" il difuzeaza pe acelasi canal, dar este deja avansat ca episoade. Serialul ,,Sila" care o are in rolul principal pe Cansu Dere (Eysan din Ezel) il poti vedea pe www.ddizi.com cap coada. Serialul are 79 de episoade si este foarte frumos.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar Iun 28, 2011 10:42 pm

cristinuta a scris:Daca te referi la serialul ,,Reis" se va difuza in curind pe ATV. Daca te referi la ,,Sila" il difuzeaza pe acelasi canal, dar este deja avansat ca episoade. Serialul ,,Sila" care o are in rolul principal pe Cansu Dere (Eysan din Ezel) il poti vedea pe www.ddizi.com cap coada. Serialul are 79 de episoade si este foarte frumos.


mersi, poate in perioada urmatoare, am tot timpul pana la
toamna ciao ok
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Darianna Joi Iun 30, 2011 2:43 am

Ce le-o placea unora sa strice surpriza, n-am sa inteleg niciodata. Lasati-ne, fratilor si pe noi sa vedem finalul, nu ne mai povestiti.
Darianna
Darianna
membru nou

0 Mesaje : 27
Data de inscriere : 30/06/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi Iun 30, 2011 9:31 am

Darianna a scris:Ce le-o placea unora sa strice surpriza, n-am sa inteleg niciodata. Lasati-ne, fratilor si pe noi sa vedem finalul, nu ne mai povestiti.

Buna dimineata, daca vrei sa vezi finalul la tv, nu citesti, deci esti curioasa , altfel ai topic cu poze si topic cu serialul de la Kanal D, nu
poti interzice nimanui sa comenteze mai ales ca toata lumea sau aproape toata lumea l-a vizionat pe canalele turcesti. O zi buna iti doresc .
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi Iun 30, 2011 9:55 am

Darianna a scris:Ce le-o placea unora sa strice surpriza, n-am sa inteleg niciodata. Lasati-ne, fratilor si pe noi sa vedem finalul, nu ne mai povestiti.

Fără supărare,dar aproape toți/toate care au lăsat un mesaj aici au ajuns cu serialul la final.Nimeni nu a avut intenția de a strica nimănui surpriza vizionării.
Eu îl urmăresc și la KanalD.Și curiozitatea m-a împins să mă uit înainte.Nu spun decât că s-au grăbit la final.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Darianna Joi Iun 30, 2011 1:07 pm

Dupa cum probabil ati observat, sunt noua pe forumul asta si pana sa imi dau seama cum functioneaza lucrurile aici, mi se pare de bun simt sa citesc ce scriu ceilalti. Daca eram curioasa sa vad cum se termina, ma uitam pe youtube, aici am intrat, dupa cum am mai zis, ca sa caut o informatie, mai exact numarul episodului in care a fost ucis Mustafa din La mana destinului, ca nu il vazusem. Si na, am intrat si aici, ca Dragoste si pedeaspsa e serialul meu favorit.
Nu interzic nimanui nimic, nu imi sta in fire si nici nu am vreun drept sa fac asta, insa lasati-ne si pe noi astia mai inapoiati (a se citi inceti), care il urmarim la tv in Romania, sa vedem finalul si apoi il comentam. Finalul adica, il comentam pe final, ca ce s-a intamplat pana acum, putem comenta oricand.

Daca e prea mult ce cer eu aici, nu e problema, de regula, cand imi zice cineva "ba, esti beat", ma duc si ma culc...
Darianna
Darianna
membru nou

0 Mesaje : 27
Data de inscriere : 30/06/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Joi Iun 30, 2011 1:25 pm

Draga Dariana nu s-a suparat nimeni, dar nimeni nu are dreptul sa interzica celorlalti sa nu mai comenteze finaluri de seriale doar pt ca mai sunt unii care citesc. Comentariile episoadelor de la Kanal D se pot face acolo unde este topic cu comentarii de la Kanal D.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Darianna Joi Iun 30, 2011 1:27 pm

Nu o sa repet ce am zis deja mai sus, dar e valabil si pentru tine.

Oricum, suntem oarecum offtopic. Mi-am insusit mesajele colegilor care au postat inaintea ta, mi-am explicat reactia, nu ramane decat sa va salut si sa caut un topic sau un forum unde nu se comenteaza finalul inainte cu 10 (sau cate or fi) episoade.
Ideea era sa nu dati SI mai multe detalii decat s-au dat deja, ca se duce naibii tot farmecul. Si e valabil in general, nu numai pt serialul asta, topicul sau forumul asta. E ca si cum te uiti la un film cu cineva care l-a mai vazut si ala iti zice "ia sa vezi acum, il impusca si moare mai tarziu la spital". Mad
Darianna
Darianna
membru nou

0 Mesaje : 27
Data de inscriere : 30/06/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi Iun 30, 2011 1:54 pm

Darianna a scris:Nu o sa repet ce am zis deja mai sus, dar e valabil si pentru tine.

Oricum, suntem oarecum offtopic. Mi-am insusit mesajele colegilor care au postat inaintea ta, mi-am explicat reactia, nu ramane decat sa va salut si sa caut un topic sau un forum unde nu se comenteaza finalul inainte cu 10 (sau cate or fi) episoade.
Ideea era sa nu dati SI mai multe detalii decat s-au dat deja, ca se duce naibii tot farmecul. Si e valabil in general, nu numai pt serialul asta, topicul sau forumul asta. E ca si cum te uiti la un film cu cineva care l-a mai vazut si ala iti zice "ia sa vezi acum, il impusca si moare mai tarziu la spital". Mad

Ok, Dariana, nu trebuie sa te superi pentru atata lucru, aici ne inscriem sa ne relaxam da ,sa cautam informatii despre actorii nostri favoriti si serialele noastre favorite .Iti propun sa intri la cafenea sa stam de vorba si asa aflam ce-ti place , ce urmaresti si care este actorul tau favorit .te pupic !
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Darianna Joi Iun 30, 2011 1:55 pm

Nu m-am suparat. Multumesc pentru primire...
Dupa cum ziceam, inca incerc sa ma familiarizez cu forumul, nu stiu unde sunteti concentrati Razz , dar o sa aflu eu.
Darianna
Darianna
membru nou

0 Mesaje : 27
Data de inscriere : 30/06/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi Iun 30, 2011 1:58 pm

Darianna a scris:Nu m-am suparat. Multumesc pentru primire...
Dupa cum ziceam, inca incerc sa ma familiarizez cu forumul, nu stiu unde sunteti concentrati Razz , dar o sa aflu eu.

Ne intalnim la cafenea si ne salutam , culegem informatii , stam la o cafeluta , apoi fiecare
colinda topicurile favorite .
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nety Joi Iun 30, 2011 6:04 pm

Darianna a scris:Ce le-o placea unora sa strice surpriza, n-am sa inteleg niciodata. Lasati-ne, fratilor si pe noi sa vedem finalul, nu ne mai povestiti.
Intrucit pe acest forum nu exista o asfel de regula ,useri nu sint obligati sa comenteze doar ep . la zi de pe Kanal d, multi il urmaresc cu mult inainte ca acest post tv. sa l dea ,si tot atunci a fost deschis si acest topic .
pt ca ai cautat o informatie si nu ai gasit o ,eu iti las aici link ul cu ep mult dorit ,chiar daca nu ti ai manifestat aceasta dorinta pe topicul serialului.
ep 53

http://dstoica.blogspot.com/2011/06/la-mana-destinului-episodul-53-video.html
cind este ucis Mustafa
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Darianna Joi Iun 30, 2011 8:55 pm

L-am gasit singura pana la urma, multumesc.

Plus ca, dupa cum ziceam (fac o pasiune pentru expresia asta), mi-am explicat deja reactia, v-am inteles si voua pozitia, chiar nu mai e nevoie de alte interventii.
Darianna
Darianna
membru nou

0 Mesaje : 27
Data de inscriere : 30/06/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nety Joi Iun 30, 2011 9:48 pm

Fi sigura ca alte interventii nu vor mai fi ,sau daca vor fi le vor fi sterse ,insa ca administrator al acestui forum am obligatia de a lamuri unele aspecte ce apar pe acest forum .
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Darianna Joi Iun 30, 2011 10:23 pm

Stiu, apreciez si respect, insa chiar nu era nimic de lamurit, discutia se cam incheiase, mai ales dupa interventia lui ninnet (trebuie sa imi dau seama care sunteti fete si care sunteti baieti pe aici Razz ) thanks you
(ca o paranteza: foarte misto emoticoanele voastre. Putine, dar misto.)
Darianna
Darianna
membru nou

0 Mesaje : 27
Data de inscriere : 30/06/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de elissa Sam Iul 02, 2011 12:21 pm

Buna ziua, discutii aprinse aici, mi-a pacut la nebunie acest serial si-mi place extrem de
tare de MURAT YILDIRIM, prezentabil, serios, frumos mai ales cand rade !
elissa
elissa
membru nou

0 Mesaje : 4
Data de inscriere : 02/07/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 13 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum