Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
utzy (4150)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
IrinaLove (2650)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
Gumus (2280)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
Nety (1724)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
denta (1194)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
turkiss_woman (1036)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
cristinuta (1022)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 
GIULIA (773)
O propunere inedita Bar_leftO propunere inedita BarO propunere inedita Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
O propunere inedita EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
O propunere inedita EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
O propunere inedita EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
O propunere inedita EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
O propunere inedita EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
O propunere inedita EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
O propunere inedita EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
O propunere inedita EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
O propunere inedita EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


O propunere inedita

In jos

O propunere inedita Empty O propunere inedita

Mesaj Scris de studenta Lun Apr 15, 2013 9:05 am

Buna ziua, ma numesc Cristina Ciulin si sunt masterand la Facultatea de Sociologie. Vin cu o propunere inedita pentru toti cei care vor sa aiba parte de o experienta noua.
Caut persoane care urmaresc seriale turcesti, coreene/japoneze/chineze, indiene sau telenovele din America latina si sunt dispuse sa imi acorde 10 minute pentru un interviu.
Intrebarile vor fi despre serialele pe care le urmariti si motivul pentru care o faceti. Nu conteaza varsta, ocupatia dumneavoastra sau nivelul de educatie. Trebuie doar sa aveti dorinta si curajul de a-mi impartiasi cateva minute despre pasiunea dumneavoastra.
Care sunt beneficiile dumneavoastra?
1. veti fi parte dintr-un proiect ce va ajuta sa defineasca exact profilul celor ce urmaresc seriale de acest gen (elimiand astfel prejudecatile existente);
2. veti avea parte de o experienta noua cunoscand astfel cum este sa ti se ia un interviu;
3. nu in ultimul rand, veti avea satisfactia ca ati ajutat un biet student:)
Toti cei interesati va rog sa ma contacteze pe adresa de email cristina.ciulin@gmail.com sau sa posteze un mesaj prin care sa anunte acest lucru.
Astept si orice alte intrebari pentru mai multe lamuriri.
Multumesc mult

studenta
membru nou

0 Mesaje : 1
Data de inscriere : 14/04/2013
Varsta : 34

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum