Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
utzy (4150)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
Gumus (2280)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
Nety (1724)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
denta (1194)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
cristinuta (1022)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 
GIULIA (773)
Poveste de familie - Pagina 2 Bar_leftPoveste de familie - Pagina 2 BarPoveste de familie - Pagina 2 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Poveste de familie - Pagina 2 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Poveste de familie - Pagina 2 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Poveste de familie

+12
axelle06
elisabeta
ryam
IrinaLove
Dia
alexandra_10
Mihaelalm
Nicky
Gumus
Nety
GUMUS-NOOR
sorin
16 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Intrebare

Mesaj Scris de elisabeta Sam Aug 06, 2011 1:15 pm

Buna ziua!
Serialul este f.bun si l-am vazut doar partial din pricina orei de difuzare.Stie cineva o adresa unde se poate urmari subtitrat de la inceput? Va multumesc!

elisabeta
membru nou

0 Mesaje : 5
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de axelle06 Vin Aug 12, 2011 8:19 pm

nesimtitii aia de la kanal d au bagat-o pe vaca aia de cristea sau cum dreq o cheama cu emisiunea ei tampita, si nu mai dau serialul...acum eu unde il pot vedea? nici nu stiu ce episod a fost dat ultimul.... cry

axelle06
membru nou

0 Mesaje : 1
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Gumus Vin Aug 12, 2011 9:03 pm

axelle06 a scris:nesimtitii aia de la kanal d au bagat-o pe vaca aia de cristea sau cum dreq o cheama cu emisiunea ei tampita, si nu mai dau serialul...acum eu unde il pot vedea? nici nu stiu ce episod a fost dat ultimul.... cry
Ce episod a fost nu stiu sa-ti spun, dar de luni il dau de la 7:30
Gumus
Gumus
Moderator
Moderator

0 Mesaje : 2280
Data de inscriere : 22/12/2009

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Dum Aug 14, 2011 11:16 am

Gumus a scris: dar de luni il dau de la 7:30
Mad O oră și mai bună! Dacă vă uitați la serial,ați putea anunța aici când ajung la ultimul sezon?Se mai întâmplă să am câte o dimineață liberă și,pentru serial,poate aș face efortul de a mă trezi mai devreme.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de iubescpovestedefamilie Lun Aug 15, 2011 7:16 pm

cry mortii masi de Cristea c-o trebuit vaca sa se bage ea peste filmul asta si sa inceapa de la 7 jumate ca ea nu poate face emisiune numai de la 10:00 la 12..ce sa-ti povestesc, mai bine sta naibii pe curu' ei acasa ca si asa ii de cacat emisiunea aia...nici nu imi vine sa ma mai uit la ea la cat ii de spurcata,e superb filmul asta, oare nu il baga in reluare, numai la 7 jumate?

iubescpovestedefamilie
membru nou

0 Mesaje : 1
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nety Lun Aug 15, 2011 9:26 pm

iubescpovestedefamilie a scris: cry mortii masi de Cristea c-o trebuit vaca sa se bage ea peste filmul asta si sa inceapa de la 7 jumate ca ea nu poate face emisiune numai de la 10:00 la 12..ce sa-ti povestesc, mai bine sta naibii pe curu' ei acasa ca si asa ii de cacat emisiunea aia...nici nu imi vine sa ma mai uit la ea la cat ii de spurcata,e superb filmul asta, oare nu il baga in reluare, numai la 7 jumate?
ATENTIE LA EXPRIMARE!!! altfel va trebui sa go stiu Kanal d tine cont de cel intereseaza dar nemultumirile ti le exprimi acolo nu aici ..aici comentam doar serialul deoarece este un forumprivat ce nu tine de Kanal d
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nety Lun Aug 15, 2011 9:27 pm

axelle06 a scris:nesimtitii aia de la kanal d au bagat-o pe vaca aia de cristea sau cum dreq o cheama cu emisiunea ei tampita, si nu mai dau serialul...acum eu unde il pot vedea? nici nu stiu ce episod a fost dat ultimul.... cry
ATENTIE LA EXPRIMARE !!!! citeste regulamentul altfel go
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Dec 03, 2011 1:53 am

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de cris23 Sam Dec 10, 2011 2:05 pm

[quote="Nicky"]
Mad O oră și mai bună! Dacă vă uitați la serial,ați putea anunța aici când ajung la ultimul sezon?Se mai întâmplă să am câte o dimineață liberă și,pentru serial,poate aș face efortul de a mă trezi mai devreme.[/
BUNA, va rog mult, puteti sa-mi spune-ti ce episod a fost vineri din serialu ok flower red l ,,poveste de familie,,.
cris23
cris23
membru nou

Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Lun Dec 12, 2011 11:18 am

Azi,luni,12.12.2011 a fost ep.141.Corespunde cu ep.164 turcesc.


Laughing Ce fericită era madam Hayriye că moștenise o casă! O mătușă din Trabzon,pe care o considera săracă,murise și Hayriye era singura moștenitoare.
Mithat bey a făcut alergie de la perucă și se duce la spital,unde se întâlnește cu asistenta Reyhan,prietena lui Fikret.Cred că cei doi se vor apropia. Wink
E bine că l-au adus pe Ali Riza înapoi acasă de la spital.Dacă el ar putea vorbi,câte le-ar mai zice! Și nevestei,și nerecunoscătoarei Leyla,și criminalului Oguz.
Cu Necla nu prea înțeleg ce se întâmplă.Pe cât e de frumoasă,pe atât este de rece.Parcă ar fi de gheață.Încearcă să se îndepărteze cât mai mult de ai ei,de parcă i-ar fi rușine cu ei.Înteleg că nu vrea să-l vadă pe Oguz,că o urăște pe Leyla pentru că i l-a ”furat” și pentru că,după toate prostiile pe cate le făcuse,Leyla a fost iertată de părinți,dar nu înteleg atitudinea rece față de tatăl ei atât de bolnav,paralizat.Iar cu Ali,noul soț,nu e fericită.Se ”îmbată” singură cu iluzia fericirii pe care ți-o dă bogăția și succesul profesional.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Mar Dec 20, 2011 10:13 am

Oguz parca ar fi o pisică cu noua vieti,inca nu a murit.Pentru Sevket bine ar fi ca Oguz sa nu moara fara sa dea declaratie.
Nu ma asteptam de la fostul politist,fratele mafiotului,sa vrea sa o ajute pe Leyla.Ce idee super a avut:sa dezgroape arma crimei,sa o duca,in miez de noapte,la spital si sa o puna in mâna lui Oguz,astfel incat amprentele acestuia sa ramana pe arma.Si apoi sa ingroape arma la loc,ca a doua zi politia sa o gaseasca.
Madam Hayriye e din ce in ce mai enervanta,pufaie si se vaita.Nu-i convine ca Necla divorteaza si o mai si acuza pe Ferhunde ca i-a stricat fetei casnicia.Habar nu are de nimic dar se crede atotștiutoare!
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Mar Dec 20, 2011 10:28 am


Poveste de familie - Pagina 2 Yd_170_3

Poveste de familie - Pagina 2 Yd_170_2

Noul prieten al lui Ali Rîza:un peruș pe care i l-a adus Tahsin.
Ce bine ar fi dacă Fikret și Tahsin nu ar divorța! Cred că amândoi regretă decizia luată,dar sunt prea orgoliosi sa mai dea înapoi.Fiecare așteaptă ca celălalt să facă primul pas.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de alexalex2001 Mar Dec 20, 2011 1:15 pm

SERIALUL IL PUTETI VEDEA PE TEAVA SAU PE SERIALE TURCESTI ONLINE , PUTETI VIZIONA TOATE EPISOADELE.

alexalex2001
membru nou

0 Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Mier Dec 21, 2011 2:12 pm

După episodul de azi,nu cred că Fikret și Tahsin se vor mai împăca.
Așa cum bănuiam,Mithat și asistenta Reyhan au devenit logodnici.O situație cam neobișnuită,ea e prea finuță pentru el,dar oricine are dreptul la o a doua șansă!
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Mier Dec 21, 2011 2:28 pm

Poveste de familie - Pagina 2 Yd_171_1
Ali Rîza face progrese mari,reușește,cu greutate,să pronunțe câteva cuvinte scurte și să miște mâna stângă din ce în ce mai mult.I-au adus și o asistentă personală,o tinerică cu accent străin pe care madam Hayriye nu prea o înghite.

Poveste de familie - Pagina 2 Yd_171_2
Ceyda îi amenință că îi va da afară din casă.Le-a trimis niște presupuși experți să evalueze casa.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Mier Dec 21, 2011 2:38 pm

Poveste de familie - Pagina 2 Yd_171_4
Leyla s-a dus cu Ahu,fetița ei nou-născută (cred că era cam devreme să scoată fetița din casă)la spital,să i-o arate lui Oguz,dar acesta încă nu și-a recăpătat cunoștința.

Mai sunt vreo 3 episoade.Cred că ultimul episod va fi luni,a doua zi de Crăciun.

Secvențe din episodul de mâine:

Cu insinuările ei,Hayriye a impins-o pe Ferhunde spre Ali.Eu credeam că se va apropia de fratele mafiotului,care părea să o placă.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mier Dec 21, 2011 2:57 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Nicky Mier Dec 21, 2011 2:55 pm

În realitate,actorul care-l joacă pe fratele mafiotului (Ali Sunal) s-a căsătorit cu actrița care interpretează personajul Leyla,Gokce Bahadir.

Poveste de familie - Pagina 2 Ek1_d

Poveste de familie - Pagina 2 8_d

Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Feb 28, 2012 7:16 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de princesss2011 Mar Feb 28, 2012 8:23 pm

Nicky a scris:În realitate,actorul care-l joacă pe fratele mafiotului (Ali Sunal) s-a căsătorit cu actrița care interpretează personajul Leyla,Gokce Bahadir.

Poveste de familie - Pagina 2 Ek1_d

Poveste de familie - Pagina 2 8_d

mea placut foarte mult acest serial ma bucur pentru ei casa de piatra banana banana banana
princesss2011
princesss2011
membru nou

Mesaje : 48
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 43

Sus In jos

Poveste de familie - Pagina 2 Empty Re: Poveste de familie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum