Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
utzy (4150)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
IrinaLove (2650)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
Gumus (2280)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
Nety (1724)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
denta (1194)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
cristinuta (1022)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 
GIULIA (773)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


소지섭 / So Ji Sub

4 participanți

Pagina 31 din 31 Înapoi  1 ... 17 ... 29, 30, 31

In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Oct 05, 2012 12:14 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Oct 05, 2012 11:47 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Oct 09, 2012 9:52 pm

South Korean actor So Ji Sub recently attended the 2012 Busan International Film Festival where he revealed in an interview with the media that he would like to get married before he turns 40.

So Ji Sub said, “Getting married is not something that can be done if you want to. Although I would like to date someone, it isn’t that easy. Interaction with others isn’t easy, and as an actor, I can’t be holding the hands of my girlfriend while dating in public. It might feel good at the beginning, but gradually you would feel apologetic because there are just too many things that we can’t do together. And announcing a relationship in public might become an unnecessary hindrance, so I won’t make it public. And if the relationship doesn’t lead to marriage, she would be tagged as a ‘used woman ‘by others, and I don’t wish to burden her with such things.”

He continued, “An actor must continuously immerse themselves with different experiences, but in actual fact, I don’t have much of that. Although we needn’t quite acquire the experience, but we must go and try it nevertheless, as we are acting out what others does. But I am quite lacking in this, because it requires you to have that experience, and you are able to do it when it is required. But I don’t have that experience, so I feel helpless at times and feel like running away too.”

With regards to playing dark roles in his last 2 works, ‘Soul’ and ‘A Company Man’, So Ji Sub expressed, “I hope to get a light hearted role next time, I have acted too many dark roles, and fans would like to see me star in a light relaxed comedy.”

Meanwhile, So Ji Sub’s latest film ‘A Company Man’ which also stars Lee MiYeon, Kwak Do Won, ZE:A’s Kim Dongjun, and others will air officially from October 11th, and talks of a hitman who tries to quit but faces the prospects of being killed by his former employees due to his betrayal.
........................
Sud-coreean actor Deci Ji Sub participat recent la Busan 2012 Festivalul International de Film în cazul în care el a dezvăluit într-un interviu cu mass-media că ar dori să se căsătorească înainte de a se întoarce 40.

Deci, Ji Sub a spus, "Noțiuni de bază căsătorit, nu este ceva care poate fi făcut dacă doriți să. Deși aș dori să data de cineva, nu este asa de usor. Interacțiunea cu ceilalți, nu este ușor, și ca actor, nu pot fi deține mâinile în timp ce prietena mea intalniri in public. S-ar putea sa se simta bine la inceput, dar treptat va veti simti apologetică pentru că sunt lucruri pur si simplu prea multe pe care nu le putem face împreună. Și anunțând o relație în public ar putea deveni un obstacol inutil, asa ca nu va face publice. Și dacă relația nu duce la căsătorie, ea ar fi etichetat ca un "femeie utilizat" de către alții, și eu nu doresc să povara ei cu astfel de lucruri. "

El a continuat, "Un actor trebuie să se scufundă continuu se cu experiente diferite, dar, în realitate, nu am mult de asta. Deși noi nu trebuie să dobândească experiență destul, dar trebuie să mergem și încercați să-l cu toate acestea, așa cum suntem acționează ce alții nu. Dar eu sunt destul de lipsite de acest lucru, pentru că necesită să aveți acea experiență, și sunteți capabil să-l facă atunci când este necesar. Dar eu nu am această experiență, așa mă simt neajutorat uneori si simt ca fuge prea. "

În ceea ce privește roluri întunecate, în ultimele sale opere, 2 "Suflet" și "A Man companie", Deci, Ji Sub-a exprimat, "Sper să am un rol lumina inima data viitoare, am acționat prea multe roluri întunecate, iar fanii ar Vrei să mă vezi stea într-o comedie relaxat lumină. "

Între timp, Deci, "Man O companie" cel mai recent film Ji Sub, care joaca, de asemenea, Lee MiYeon, Kwak Nu Won, ZE: Kim lui A Dongjun, iar altele vor difuza în mod oficial la 11 octombrie, și vorbește despre un asasin, care incearca sa renunte, dar se confruntă cu perspectiva de a fi ucis de angajați foștii săi din cauza trădării lui.
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Oct 09, 2012 9:56 pm

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 1517-12749
South Korean actor So Ji Sub recently attended the 2012 Busan International Film Festival where he revealed in an interview with the media, that he is not making any guarantees about his film’s ‘A Company Man’ success at the local box office when it opens this week.

In the film, So Ji Sub plays the role of Ji Hyung Do, who is a hitman but soon seeks to live a normal life and decides to quit his job. But his resignation is viewed as a betrayal as Ji Hyung Do now finds himself being hunted by his former employees.

So Ji Sub said, “The film’s concept was really special, and the story was also interesting. The company looks like an ordinary metal fabrication company, although it is actually just a front for an organization of hit men. The company’s location isn’t secluded and situated in the heart and bustle of the city. You get promoted if you do well, and a scolding if you screw up.”

He continued, “I feel that the film is conveying a message to all those office workers. Everyone is working hard to secure their future and ensure a comfortable life when they retire. But when asked are you happy now, they would shrug it off passively. I hope to translate to people through this film that you can only be happy in future, if you are happy right now. I haven’t seen the entire film yet, so I am very curious.”

With regards to the action scenes in the film, So Ji Sub said, “The fighting scenes were really taxing to film, and were a sharp contrast to what I filmed in the past. I think slowly, and the scenes require my body to move first, and so it was really hard to translate all that together during filming. I didn’t use a stunt double, and the production staff said anyway that it was hard to find one that had the same body size as me. I had wanted to do the scenes myself, so I worked really hard to rehearse for all the action scenes.”

So Ji Sub also expressed his habit of exercising, “Exercise is actually pretty boring. But I am someone who would put on weight if I don’t exercise. So I have to exercise to maintain my shape, so I am a very hardworking person.”

Having worked with MBLAQ’s G.O in ‘Soul’ and now ZE:A’sDongjun in ‘A Company Man’, So Ji Sub said of the 2 idols, “Dongjun and G.O have masculine charms, and ambition. I really like them. Although I don’t take good care of them like what a big brother should do, but I often text them and we get along well. They are busier than me though, they are always overseas when I text them.”

As for the box office, So Ji Sub said, “I am not making any guarantees. I don’t like to make any guarantees for the sake of making them. I think it’s a big joke trying to use numbers to justify the hard work put in by the cast members and staff in producing a film or drama.”

‘A Company Man’ which also stars Lee MiYeon, Kwak Do Won, ZE:A’s Kim Dongjun, and others will air officially from October 11th, and talks of a hitman who tries to quit but faces the prospects of being killed by his former employees due to his betrayal.
........................
Sud actorul coreean Deci Ji Sub participat recent la 2012 la Busan Festivalul International de Film, unde a dezvăluit într-un interviu cu mass-media, că el nu face nici o garanție cu privire la succesul filmului său "A Man companie" la box-office locale, atunci când se deschide în această săptămână .

In film, Deci, Ji Sub joacă rolul de Ji Hyung te, care este un asasin, dar în curând caută să trăiască o viață normală și decide să renunțe la slujba sa. Dar demisia sa este văzută ca un act de trădare ca Ji Hyung Do acum se trezeste vânat de foștii săi angajați.

Deci, Ji Sub a spus, "Conceptul filmului a fost cu adevarat special, iar povestea a fost, de asemenea, interesant. Compania arata ca o societate obișnuită confectii metalice, deși este de fapt doar un paravan pentru o organizatie de oameni hit. Locul de amplasare companiei nu este retras și situat în inima și agitația orașului. Veți obține promovat dacă ai face bine, și un mustrări, dacă o dai în bară. "

El a continuat: "Eu simt că filmul este transmiterea unui mesaj tuturor acestor lucrători de birou. Toată lumea lucrează din greu pentru a asigura viitorul lor și pentru a asigura o viață confortabilă atunci când se vor pensiona. Dar când a fost întrebat ești fericit acum, le-ar ridica din umeri-l pasiv. Sper să traducă la oameni prin intermediul acestui film pe care vă pot fi fericit numai în viitor, dacă ești fericit acum. Nu am văzut tot filmul încă, așa că eu sunt foarte curios. "

În ceea ce privește scenele de actiune din film, Deci, Ji Sub a spus, "Scenele de luptă au fost într-adevăr impozitare la film, și au fost un contrast puternic cu ceea ce am filmat în trecut. Cred că încet, iar scenele solicita corpul meu pentru a muta primul, și așa a fost foarte greu să traducă toate că, împreună, în timpul filmărilor. Eu nu am folosit un dublu tur de forță, precum și personalul de producție a spus oricum ca a fost greu pentru a găsi unul care a avut dimensiunea același organism ca și mine. Am vrut să fac scene mine, așa că am muncit din greu pentru a repeta pentru toate scenele de actiune. "

Deci, Ji Sub-a exprimat, de asemenea, obiceiul său de a exercita, "Exercitiul este, de fapt destul de plictisitor. Dar eu sunt cineva care ar pune pe greutate, dacă nu-mi exercita. Așa că trebuie să își exercite pentru a menține forma mea, așa că eu sunt o persoană foarte harnici. "

După ce a lucrat cu cea a lui MBLAQ GO în "Soul", iar acum ZE: A'sDongjun în "Un om companie", a declarat Deci, Ji Sub dintre cele 2 idolilor, "Dongjun și OG au farmecele masculine, și ambiție. Chiar le place. Deși nu avea grija de ei ca ceea ce un frate mai mare ar trebui să facă, dar eu de multe ori le-text și ne înțelegem bine. Ele sunt mai ocupată decât mine, deși, ele sunt întotdeauna de peste mări când le-am text. "

În ceea ce privește box office, Deci, Ji Sub a spus, "Eu nu am de a face orice garanții. Nu-mi place să fac orice garanții de dragul de a le face. Cred că e un mare glumă încercarea de a utiliza numere pentru a justifica munca grea depusa de membrii și personalul distributie in producerea unui film sau teatru. "

"Un om companie", care joaca, de asemenea, Lee MiYeon, Kwak Nu Won, ZE: Un e Kim Dongjun, iar altele vor difuza în mod oficial la 11 octombrie, și vorbește despre un asasin, care incearca sa renunte, dar se confruntă cu perspectiva de a fi ucis de angajați foștii săi din cauza trădării lui.
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Oct 09, 2012 10:07 pm

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 2012100601000298100027331소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 2012100601000298000027321소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 2012100601000297900027312
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 31 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 31 Înapoi  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum