Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
utzy (4150)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
Gumus (2280)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
Nety (1724)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
denta (1194)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
cristinuta (1022)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 
GIULIA (773)
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_leftOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 BarOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Oh Ji Ho # 1

5 participanți

Pagina 23 din 32 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Urmatorul

In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de danutzadana Dum Apr 01, 2012 9:50 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 2649401

danutzadana
din gasca

Mesaje : 143
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 09, 2012 4:48 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 09, 2012 4:51 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Ojh-1
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 09, 2012 4:51 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 20120401_1333252460_04856700_1
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 09, 2012 4:52 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 20120401game1
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Apr 13, 2012 6:48 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Apr 14, 2012 10:47 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Apr 14, 2012 10:49 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Apr 14, 2012 10:56 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de danutzadana Dum Apr 15, 2012 12:37 pm

SUUUPPEEERRR!!!!!arta frate!!!!auzi sa desenezi pe lemn......frumos...talent....si melodia pe care o interpreteaza OH Ji HO,....este misto....si canta bine si el.....

danutzadana
din gasca

Mesaje : 143
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 30, 2012 8:38 pm

danutzadana a scris:SUUUPPEEERRR!!!!!arta frate!!!!auzi sa desenezi pe lemn......frumos...talent....si melodia pe care o interpreteaza OH Ji HO,....este misto....si canta bine si el.....
DE CITIT...

Oh Ji-ho, actor with a soul

BY FUNG L. YONG



Handsome South Korean actor Oh Ji-ho was born in Mokpo, a picturesque city on the southwestern tip of the Korean Peninsula. The hometown of this attractive bachelor, aged 37, is famous for its seafood, particularly young octopuses. After completing secondary school as one of the top students, this abacus champion attended Anyang University, a well-known private institution that offers undergraduate, graduate, doctoral, and research programs. After completing his military training in the late 1990s, he decided to venture into singing, modeling, and acting.

Oh Ji-ho gained international fame for his leading role in ‘Couple or Trouble,’ a drama inspired by Hollywood’s ‘Overboard,’ starring Goldie Hawn and Kurt Russell. He received the MBC 2006 Popularity Award for his role as an adorable and thrifty maintenance man who managed to turn an arrogant hotel owner into a caring homemaker. He also earned the MBC 2006 Best Couple Award with the female lead for the same drama. His other popular dramas include ‘Autumn Shower,’ ‘Queen of Housewives,’ ‘Single Dad in Love,’ and ‘Get Karl, Oh Soo Jung.’ His debut movie was the 2000 ‘La Belle,’ which was shown as an art film at the Busan Film Festival. Two of his more memorable movies include the 2003 ‘Silver Knife’ and the 2011 ‘Sector 7.’ The latter, which features a group of oil-miners fighting against a sea monster, also happens to be Korea’s first 3D movie.

After garnering widespread popularity in romantic comedy, Oh Ji-ho, popularly known as ZIO, eventually landed a role that utterly changed his screen image as a personable and humorous individual; he acted as a charismatic military officer in ‘The Slave Hunters’ in 2010, which was also his first stint in historical drama. For the impressive role and raw acting, he won the 2010 KBS Excellence Award for mid-length drama.

To know more about this dashing actor, this writer decided to communicate with one of his international fans, JANE CHANG, who is also an active member of the Oh Ji-ho Soompi Forum.

“I first caught a glimpse of Zio in 2008; he was on television in the drama ‘Get Karl, Oh Soo Jung.’ I forgot about him until some six months later when I strolled past a DVD shop and noticed the same drama on display. After watching the entire drama, I searched out more of his works. Not long after, I found some of his chat-rooms in the Internet and got to know his works a bit more,” recalled Jane.

She revealed, “To have a change of pace, I decided to give myself a treat and attended the Oh Ji-ho Fan Meeting in Yokohama, held in February 2009. I got to know some Japanese fans there; however, we had to communicate using a lot of sign language as I do not speak Japanese.”

“When Zio shook my hand, he clasped both his hands onto mine; subsequently, he looked into my eyes and said, ‘Thank you.’ He is always so warm and courteous.

Jane recounted, “At that Yokohama meeting, there was a one (and only) male Japanese fan who was wearing hearing aids. Most of us had the chance to go up the stage to either chat with Zio or play a game with him; however, this boy never got the chance. He even brought with him a Korean flag which he waved enthusiastically.”

“After the meeting, this boy, one other fan, and I lingered a bit at the premises. A staff member then came along to ask the boy to go backstage. We waited for him, and when he came out, he happily showed us two photos from an instant camera that Zio had taken with him. This only goes to show that Zio has sharp eyes, and he is such caring person to specially invite the boy to see him backstage. I became his true fan since.

Jane added, “In August 2010, together with a couple of fans from China, I visited Zio’s management agency, Heavenly Star Contents, but we only saw one of his managers. Subsequently, we took the bullet train to Busan to catch him when he was the ambassador for the International Advertisement Festival there. Around this time, Zio was also busy filming ‘Sector 7,’ the first Korean 3D sci-fi movie.”

“We had such a fun time at Busan. Besides having the opportunity to eat jajiangmien, the famous sauce noodles that we see in his drama ‘Couple or Trouble,’ we were also able to sample some traditional rice wine.

Jane remembered, “In March 2011, Zio came to Hong Kong as one of the presenters of the Rainbow Awards ceremony. When he saw us in the audience, he not only smiled but waved! On top of that, we got a big hug from him afterwards!”

“In August 2011, I joined more fans from China and travelled to Shenzhen to catch Zio while he was filming the action drama ‘Strangers 6.’ While interacting with reporters and fans, he took notice of my presence; he paused, looked at me, and then said, "I’ve met you three times before." He has such good memory. We took photos and videos with him and got to hug him as well. He is always so friendly and well-mannered. I am glad that he has received favourable reviews for his performance in ‘Strangers 6.’

Jane admitted, “As to why I like Zio more than any other Korean celebrities, I guess it is his sincerity, his respect for others, and his gentlemanly manners that have really attracted me.”


“Recently, I met a Japanese fan who has been to many fan meetings. She could tell who has smooth hands, rough hands, warm/cold hands, and so on. Zio's hands are neither smooth nor cold; they are warm. Most importantly, he gives firm handshakes, which we find very rare for celebrities.


Jane commented, “All in all, I give credit to his parents for bringing him up so well; I believe he still has the adorable characteristics of the small town boy next door.”


“After becoming one of the CEOs of a food company named Namja Kimchi, and having appeared in several series of reality shows, including ‘Invincible Baseball,’ ‘Olive TV,’ and ‘Running Man,’ I find him to be much more confident of himself and at interviews.

“I love his throw-away-caution hearty laughter where you can only see his teeth and not his eyes. I have no regrets liking this celebrity and I wish him God's blessings for his future,” concluded Jane.
.................
Oh Ji-ho, actor, cu un suflet

DE Fung L. Yong



Frumos din Coreea de Sud actor Oh Ji-ho a fost născut în Mokpo, un oraş pitoresc, pe vârful de sud-vest a Peninsulei Coreene. Oraşul natal al acestui licenţă atractiv, 37 de ani, este renumit pentru fructe de mare sale, în special tineri caracatiţe. După terminarea liceului ca fiind unul dintre elevii de top, acest campion abac participat Anyang Universitatea, o instituţie de bine-cunoscut privat, care oferă programe de licenţă, postuniversitare, doctorat, şi de cercetare. După încheierea formării sale militare la sfârşitul anilor 1990, el a decis să se aventureze în canto, modelare, şi în calitate.

Oh Ji-ho câştigat faima internaţională pentru rolul său de lider în "cuplu sau Trouble", o drama inspirata de la Hollywood "Overboard", care joaca Goldie Hawn şi Kurt Russell. El a primit CSM 2006 Premiul de popularitate pentru rolul său ca un om adorabil de întreţinere şi de gospodar, care a reuşit să transforme un administrator de hotel arogant, într-o gospodină grijulie. El a câştigat, de asemenea, CSM 2006 Premiul Cel mai bun cuplu cu plumb feminin pentru aceeaşi dramă. Lui alte drame populare includ "Duş Autumn", "Regina din Neveste," tata unic in Love, "" şi "Get Karl, Jung Soo Oh.", Filmul lui de debut a fost de 2000 "La Belle", care a fost prezentat ca o arta film la Festivalul de Film de Busan. Doua dintre filmele sale mai memorabile includ "Cutitul de Argint", 2003 şi "Sectorul 7." 2011 din urmă, care dispune de un grup de ulei-mineri luptă împotriva unui monstru mare, se întâmplă să fie, de asemenea, Coreea de primul film 3D.

După obţinînd popularitate răspândită în comedia romantică, Oh Ji-ho, cunoscut sub numele de ZIO, a aterizat în cele din urmă un rol care a schimbat cu totul imaginea lui ecran ca un individ arătos şi plină de umor, el a acţionat ca un ofiţer militar carismatic în "The Hunters sclav" în 2010 , care a fost, de asemenea, stagiu de prima sa în drama istorica. Pentru rolul impresionant şi acţiune brut, el a câştigat în 2010 Premiul de Excelenta pentru mijlocul KBS-lungime dramă.

Pentru a afla mai multe despre acest actor elegant, acest scriitor a decis să comunice cu unul dintre fanii lui internaţionale,, Jane CHANG care este, de asemenea, un membru activ al Oh Ji-ho Forum Soompi.

"Am prins mai întâi o bucatica de Zio în 2008, el a fost la televizor, în drama-am uitat la el până la unele de şase luni mai târziu, când am plimbat trecut un magazin de DVD si a observat aceeaşi dramă pe ecran" Get Karl, Jung Soo Oh. " . După vizionarea dramei tot, am cautat mai multe din lucrările sale. Nu după mult timp, am găsit unele dintre sale de chat de camere în Internet şi ajuns să cunosc operele sale un pic mai mult ", a reamintit Jane.

Ea a dezvăluit, "Pentru a avea o schimbare de ritm, am decis să dau eu un tratament şi a participat Oh Ji-ho reuniunea Fan la Yokohama, a avut loc în februarie 2009. Am ajuns să cunosc unii fani japonezi acolo, cu toate acestea, am avut de a comunica folosind o mulţime de limbajul semnelor ca eu nu vorbesc japoneza ".

"Atunci când Zio-a strâns mâna mea, el a strîns ambele mâinile pe al meu, ulterior, sa uitat în ochii mei şi a spus," Vă mulţumim. "El este întotdeauna atât de cald şi politicos.

Jane a povestit, "La această reuniune Yokohama, acolo a fost una (şi numai), fan bărbat japonez, care a fost poartă aparate auditive. Cele mai multe dintre noi au avut sansa de a merge până la stadiul de chat, fie cu Zio sau joaca un joc cu el, cu toate acestea, acest băiat nu a avut sansa. El chiar a adus cu el un pavilion coreean care a fluturat cu entuziasm. "

"După întâlnire, acest băiat, un fan altul, şi am zăbovit un pic la sediul. Un membru al personalului, apoi a venit de-a lungul a cere băiat să meargă în culise. Am aşteptat pentru el, şi când a ieşit, el ne-a aratat fericit de două fotografii de la un aparat de fotografiat instant care Zio a luat cu el. Acest lucru merge doar pentru a arăta că Zio are ochii ascuţite, şi el este o persoană grijulie, cum să invite special pe băiat să-l vadă în culise. Am devenit fan adevăratul său de atunci.

Jane a adăugat, "În august 2010, împreună cu un cuplu de fani din China, am vizitat agenţiei Zio de management, Cuprins cereşti Star, dar am văzut doar unul dintre managerii săi. Ulterior, am luat trenul marcator a Busan să-l prindă când a fost ambasador la Festivalul de Publicitate Internaţional acolo. În această perioadă, a fost, de asemenea, Zio "sectorul 7," filmare ocupat prima coreean 3D Sci-Fi film. "

"Am avut o astfel de distracţie de la Busan. Pe langa având posibilitatea de a mânca jajiangmien, taitei celebre sos pe care le vedem în drama ", de cuplu sau de probleme," am fost, de asemenea, posibilitatea de a gusta un vin de orez tradiţional.

Jane amintit, "în martie 2011, Zio a venit la Hong Kong ca unul dintre prezentatorii ceremoniei Premiilor Rainbow. Când ne-a văzut în public, el nu doar a zâmbit, dar ondulat! Pe partea de sus de pe care, am primit o imbratisare mare de la el după aceea! "

"În august 2011, m-am alăturat mai mulţi fani din China şi a călătorit în Shenzhen pentru a prinde Zio în timp ce el a fost filma drama de actiune timp ce interacţionează cu reporteri şi fani, el a luat act de prezenţa mea" Strangers 6. ", A făcut o pauză, sa uitat la mine , si apoi a spus, "Eu te-am intalnit de trei ori înainte." El are o memorie astfel de bun. Am facut fotografii şi clipuri video cu el şi am să-l îmbrăţişeze, ​​de asemenea. El este întotdeauna atât de prietenos si bine manierat. Mă bucur că a primit recenzii favorabile pentru performanţele sale în "Strangers 6."

Jane a recunoscut, "de ce-mi place Zio mai mult decât orice alte celebritati coreene, cred că este sinceritatea lui, respectul pentru ceilalţi, şi manierele sale manierat, care au într-adevăr m-au atras."


"Recent, am întâlnit un fan japonez care a fost la reuniunile ventilator multe. Ea ar putea spune, care are mâinile netede, maini aspre, mâini calde / reci, şi aşa mai departe. Zio mâinile lui nu sunt nici buna, nici rece, ele sunt calde. Cel mai important, el dă strângeri de mână ferme, pe care le găsim foarte rar pentru celebrităţi.


Jane a comentat, "Toate în toate, am dat credit la părinţii săi pentru a-l aduce atât de bine, cred că încă mai are caracteristicile adorabile ale băiat oraş mic de alături."


"După ce a devenit unul dintre directorii executivi ai unei societăţi alimentar numit Namja Kimchi, şi având apărut în mai multe serii de reality show, inclusiv" Baseball Invincible "," TV de masline, "şi" Running Man ", mi se pare ca el să fie mult mai increzatori de sine şi la interviuri.

"Imi place sa vasa de-precauţie râs copios, unde puteţi vedea doar dinţii săi şi nu ochii lui. Nu am niciun regret gustul această celebritate şi-l doresc binecuvântarea lui Dumnezeu pentru viitorul său ", a concluzionat Jane.
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 30, 2012 8:44 pm


http://koreafilm.ro/...i-ani-oh-ji-ho/

Here is an article about Oh Ji ho written by my Romanian Friend..Claudia Birzale.. posted in a blog about K-dramas & movies on his Birthday^^
She told me Oh Ji ho had many Romanian fans because of Chuno..He is so much loved in Romania because of Song Tae-ha.....makes very sense
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 30, 2012 8:45 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 S6Ep1037a
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 30, 2012 8:45 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 S6Ep1054a
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 30, 2012 8:49 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 E79d2e0ca241148b2b7ddd68927f928d_largeOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 9267f624f0e5b4b5efbef0aaed3ca119_largeOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Ce7b95c87da088d20b7051d390da4c4d_largeOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 8141471e291aceae7fc5d973ec17b043_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 30, 2012 8:49 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 93f4e3f516d98aba631e0c52476a21a0_largeOh Ji Ho # 1 - Pagina 23 46a8342bf4a782e31392cd2584585c39_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 13, 2012 1:18 am

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Sequence_01Still011
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:50 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 D98db4b76b81c1371ad1c9ecd098bac5_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:50 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 882f68adb14c88eaed7bde5a8e3e0d0d_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:50 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 0177027e740eb389f19bad348b66b1f6_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:50 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 9112a9189c55306bc08db188f76e702f_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:51 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 5390071924cf9a2a5c2d7761e0a637a9_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:51 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 C8b83ba5f49c55fe416695ed890e096f_large
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:51 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Strangers6channelA
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 20, 2012 10:53 pm

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Stangers6photos08Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Stangers6photos10
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Oh Ji Ho # 1 - Pagina 23 Empty Re: Oh Ji Ho # 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 32 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum