Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
utzy (4150)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
IrinaLove (2650)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
Gumus (2280)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
Nety (1724)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
denta (1194)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
cristinuta (1022)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 
GIULIA (773)
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_left공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


공주의남자 (The Princess' Man)

5 participanți

Pagina 17 din 25 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Urmatorul

In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 19, 2012 7:05 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 161E18474E834BB6126178공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 181E18474E834BB713B449공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 191E18474E834BB7145C70
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 19, 2012 7:16 pm



Ultima editare efectuata de catre GUMUS-NOOR in Lun Feb 20, 2012 8:39 pm, editata de 1 ori
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 19, 2012 7:17 pm



Ultima editare efectuata de catre GUMUS-NOOR in Lun Feb 20, 2012 8:40 pm, editata de 1 ori
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 19, 2012 7:19 pm



Ultima editare efectuata de catre GUMUS-NOOR in Lun Feb 20, 2012 8:35 pm, editata de 1 ori
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Feb 20, 2012 8:33 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:05 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:08 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:09 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:16 pm

~ PSH merge la magazin pentru animale de companie pentru a găsi un companion pentru Jami. În primul rând două pisici pe care le deţine "mieow" lui; al treilea este cel mai docil [ED: prin urmare, ales? nostru de speculaţii.]

~ PSH spune ca a folosit pentru a avea câini, dar are acum o Jami pisica. Jami este foarte arogant, dar, ocazional, atunci când ea e cochet, e foarte fermecător. Doreşte să obţină un prieten pentru Jami lui minunata.

~ PSH la domiciliu, cu pisici săi: ". Jami nu-i place mă ţinea pisoi, dar Kitty îi place" deţine PSH Kitty la ureche şi spune că ea să-l murmure. Încearcă să-i sărute Jami care-l ignoră. Se pare ca ea va lua un pic de timp pentru a obţine cele două pisici cunoscut. PSH a luat o luna pentru a găsi pisoi. "Dormi cu mine in seara asta."

(Ne pare rău, de mai sus se adresează Kitty, nu la ....)

~ PSH înmuierea în ploaie de om pe set de "criminal Sunt". Devine pălmuit de mai multe ori - NGS atât de multe!

~ PD, a cărui soţie este un fan PSH şi care a recomandat PSH cu soţul [a se vedea raportul publicat deja noutăţi] spune PSH depăşeşte aşteptările.

~ PSH studierea script la hotel - script în forma unei cărţi. PSH spune ca un film îi dă timp pentru a studia script-ul, nu doar memora. Citit deja script de mai multe sute de ori. Încă mai încearcă să descifreze anumite părţi, note făcute.

~ Tânăr fratele Park Wu Ho apare. Fratele a fost managerul lui de 3 ani. Reporter: întreabă dacă au vrut vreodată o soră. PSH spune: "Da, o sora mai mica. . Ea trebuie să fie foarte frumoasă şi eu o voi proteja "Brother spune:" Nu-mi. Vreau să fiu fratele mai mare, doar o singură dată. Când eram copii, am avut întotdeauna să poarte fratelui meu mai mare mâna-mi-Downs (haine vechi). "Reporter:" Ce aţi dori sa faceti daca esti fratele mai mare "PSH:" Este mai usor pentru a fi Fratele mai mic "Ho Wu:" Dacă eu sunt fratele mai mare, am să-l comand în jurul valorii de 3 zile pe săptămână - face acest lucru, face asta.. Şi eu voi fi bine să-l fratele meu mai mare, deoarece este foarte bun pentru mine "El continuă:" Fratele meu mai mare este diferit de mine într-un singur lucru.. Dacă fac ceva şi e prea greu, aş vrea să se odihnească şi să nu desfăşoare, dar PSH nu este aşa. Am fost de partea lui privindu-l timp de 10 ani. Dacă el vrea să facă ceva, el va face - persistă până la sfârşitul foarte - întotdeauna spunând: "Aceasta se poate face. Se poate face. " Mama vorbeşte, de asemenea, ca şi faptul că, întotdeauna a zis: "Tu vei fi cel mai celebru actor din lume." în mod repetat, de când a început PSH calitate. "

~ Brothers merge să cumpere prezent ziua de nastere pentru mama. Hanbok (rochie tradiţională coreeană) shopowner spune că trebuie să se uite la o fotografie a persoanei pentru care în prezent este pentru, şi ambii fraţi produce o fotografie [ED: luat în Bali, în 2008] - Wu Ho este unul dintre mama cu doua ei fiii lui, a lui PSH este unul de înot mama lui. Shopowner spune ca nu poate avea doar capul, trebuie să aibă corpul (şi PSH merge Ha Ha! Ha!) De asemenea, aceasta este prima dată când ea a văzut pe fiii care fotografia mamei lor în telefoanele lor mobile.

~ PSH, de asemenea, vrea sa cumpere bomboane de ciocolată pentru mama pentru Ziua Îndrăgostiţilor. [ED: Au plecat acasă cu câteva zile înainte de noul an lunar.] PSH spune că în liceu a dat mamei sale un cadou de haine, care "nu era stilul ei", ceea ce înseamnă ea nu a făcut ca ea, astfel încât acest timp el speră ea va dori hanbok el o obţine.

~ La supermarket o fata este aproape isteric la vederea de PSH. Cele mai toţi sătenii vin să-l vadă, inclusiv un coleg de clasa, vechi (feminin), care spune că nu sa schimbat deloc. Ei iau o fotografie împreună. Îndeplineşte, de asemenea, mama a unui ex-coleg de clasa care rosteşte el un om bun tanar.

~ Ajunge acasă, la noapte. Doamna Park explică despre casa lor ancestrale - numit "prune de aterizare", pentru că florile de prun care intră pe teren, ceea ce inseamna noroc pentru urmaşi. De aceea casa a fost construită acolo, de peste 100 de ani. Mama spune: "Ar putea fi faptul că aproximativ Si Hoo?" PSH butade: "Atunci onoare al familiei ^ ^"

~ PSH spune că ei au întotdeauna Grătar de fiecare dată când merge acasă. El este ca şi tatăl său - linistita, de asemenea, ca mama lui atunci când e fericit - expresiv. Brother este exact ca mama.

~ PSH da cadou de ziua mamei, de asemenea, ceva pentru tata. PSH: "De fapt, am dat deja Tatăl un prezent acum cateva zile." Reporter: "Ce este aceasta?" Tatăl: "O masina." Mama: "Ai dat tata o masina. ? Ce ai pentru mine "Deschide caseta:" Vatra Dornei! Foarte destul de "mama PSH uşurat! Place hanbok. Mama: "Wu Ho ales asta cu tine?" Pupici de mână PSH si de mana Wu Ho: "Fii, te iubesc."

http://translate.google.ro/translate?hl=ro&sl=ko&u=http://parksihoo4u.com/category/psh-on-tv/&ei=uhBFT-HnNdDP4QTMirmXAw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=5&ved=0CFEQ7gEwBDgK&prev=/search%3Fq%3D%25EB%25B0%2595%25EC%258B%259C%25ED%259B%2584%2B/%2BPark%2BShi%2BHoo%26start%3D10%26hl%3Dro%26sa%3DN%26tbo%3D1%26prmdo%3D1%26biw%3D1440%26bih%3D702%26tbs%3Dqdr:w%26prmd%3Dimvns
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:27 pm

rmătoarele nu este o transcriere în engleză, poate o transcriere parţială. Noi nu suntem repetarea punctele deja cuprinse în rapoartele de ştiri care au venit după fiecare segment.

~ Zi PSH incepe înainte de revărsatul zorilor. El lucrează pe o banda de alergat înainte de a merge la platourile de filmare - pentru a se reîmprospăta ca fata lui este un pic pufos atunci când se trezeşte primul.

Al doilea lucru ~ el face întotdeauna în dimineaţa este să joace un pic cu Jami pe care el a avut de 7 ani. Jami va aştepta el la uşă atunci când vine acasă, iar dacă e fericită, ea va face 5 runde.

~~~HEAD=NNS Sărută PSH mamei sale (twice!), înainte de a merge la muncă în dimineaţa. Prima dată, ea arată la obrazul ei şi spune: "? Nu Bobo". [Coreeană pentru "un pupic"], şi el îmbrăţişează ei timp al doilea rând el alunecă picioarele în formatori sale [cu şireturile legate], şi este deja la uşă atunci când rulează înapoi să-i dea un sarut pe obraz [atât de dulce!]

~ SLT fotograf va urma în jurul valorii de PSH timp de o lună.

~ PSH se simte rău fanii lui sunt în aşteptare pentru el la rece. El nu poate să li se alăture, deoarece el filmare. El spera ca vor pleca acasa, dar ei insista pe aşteptare.

~ 1999 PSH este într-o dramă "Legenda de Chun Hyang" - el e garda pe stânga, care încearcă să împiedice omul în alb de la intrarea.

~ In zilele lui ca o viata necunoscute, PSH într-un fel de subsol, un pasaj foarte ingust duce la ea. Este într-adevăr un depozit de cutii. El doarme pe o placă de greu. Când plouă, apa ar infiltra prin intermediul. El pune ziarul pe podea, deoarece totul este umed. El nu poate folosi o patura, deoarece se va uda, astfel încât el poate acoperi doar pe sine cu ziare.

(Avem ceţos-ochi de vizionarea doar vorbesc PSH despre acest capitol din trecutul lui, dar el vorbeşte atât de materie-de-factly, fără auto-milă sau de sentimentalism.)

PSH ~ în Şcoala de acţiune - a învăţa cum să scadă, cum sa arate bine, care se încadrează toate aceste tumbe, se termină cu vânătăi pe tot corpul său.

~ Folosit pentru a admira / invidiez pe cei care au stele fani vin pe platoul de filmare şi de a cere autografe lor, iar acum el are, de asemenea, fanii lui. Când a fost întrebat dacă el acum simte ca e un star, el spune că niciodată nu a gândit în felul acesta, se simte el este încă merge înainte.

~ PSH acum locuieste cu fratele său, în Seul, cu mama în vizită (de la Buyeo) de multe ori.

~ PSH relatează anecdotă de la mama lui de asteptare de la Seul, atunci când el este în jos şi afară. Strigăte de îndată ce el aude vocea ei, dar în loc să-l consoleze, mama îi spune să vină acasă, la o dată, dacă el nu poate lua căldură.

(Am tradus-un interviu acordat înainte, în care vorbeşte despre acest PSH în detaliu:
http://parksihoo4u.com/2011/11/09/pshs-road-to-stardom-3/ )

~ Când PSH este gătit paste, mama lui întreabă: "Cine o să spele vasele?" PSH: "Eu voi face."

~ Mama lui verdictul pe paste - "Prea sărat!" PSH: "Nu pot să spun că e bine? Ha Ha! Ha! "PSH încearcă o lingura el şi spune că e bine. Mama: "Atunci voi mânca." Asta e, când a pune placa in fata de el însuşi. PD încearcă o lingura, de asemenea, şi rosteşte prea sărat.

(Poor PSH Nimeni nu apreciază abilităţile sale culinare!)

~ În anul 2005 "Încântătoare Choon Hyang Girl", PSH apare în doar 3 scene. Chiar şi mama lui nu cred ca el va face ca un actor.
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:28 pm

Category Archives: PSH la TV
PSH în "Teatrul Life Star" 3 & 4 - cu subtitrari chinezi
Postat pe 2012/02/19 9:00 am de către HAT
20

Bucuraţi-vă de "Teatrul de stele Life", din nou, cu subtitrare în limba chineză. Dacă nu puteţi citi chineză, vă rugăm să consultaţi foaia matricolă parţială de mai jos.

Partea 3 (2012.02.08)

Youku

Ca şi ieri, nu vom repeta piese deja nominalizat la ştiri. Aceasta este doar transcrierea parţială de mai multe puncte interesante.

~ PSH merge la magazin pentru animale de companie pentru a găsi un companion pentru Jami. În primul rând două pisici pe care le deţine "mieow" lui; al treilea este cel mai docil [ED: prin urmare, ales? nostru de speculaţii.]

~ PSH spune ca a folosit pentru a avea câini, dar are acum o Jami pisica. Jami este foarte arogant, dar, ocazional, atunci când ea e cochet, e foarte fermecător. Doreşte să obţină un prieten pentru Jami lui minunata.

~ PSH la domiciliu, cu pisici săi: ". Jami nu-i place mă ţinea pisoi, dar Kitty îi place" deţine PSH Kitty la ureche şi spune că ea să-l murmure. Încearcă să-i sărute Jami care-l ignoră. Se pare ca ea va lua un pic de timp pentru a obţine cele două pisici cunoscut. PSH a luat o luna pentru a găsi pisoi. "Dormi cu mine in seara asta."

(Ne pare rău, de mai sus se adresează Kitty, nu la ....)

~ PSH înmuierea în ploaie de om pe set de "criminal Sunt". Devine pălmuit de mai multe ori - NGS atât de multe!

~ PD, a cărui soţie este un fan PSH şi care a recomandat PSH cu soţul [a se vedea raportul publicat deja noutăţi] spune PSH depăşeşte aşteptările.

~ PSH studierea script la hotel - script în forma unei cărţi. PSH spune ca un film îi dă timp pentru a studia script-ul, nu doar memora. Citit deja script de mai multe sute de ori. Încă mai încearcă să descifreze anumite părţi, note făcute.

~ Tânăr fratele Park Wu Ho apare. Fratele a fost managerul lui de 3 ani. Reporter: întreabă dacă au vrut vreodată o soră. PSH spune: "Da, o sora mai mica. . Ea trebuie să fie foarte frumoasă şi eu o voi proteja "Brother spune:" Nu-mi. Vreau să fiu fratele mai mare, doar o singură dată. Când eram copii, am avut întotdeauna să poarte fratelui meu mai mare mâna-mi-Downs (haine vechi). "Reporter:" Ce aţi dori sa faceti daca esti fratele mai mare "PSH:" Este mai usor pentru a fi Fratele mai mic "Ho Wu:" Dacă eu sunt fratele mai mare, am să-l comand în jurul valorii de 3 zile pe săptămână - face acest lucru, face asta.. Şi eu voi fi bine să-l fratele meu mai mare, deoarece este foarte bun pentru mine "El continuă:" Fratele meu mai mare este diferit de mine într-un singur lucru.. Dacă fac ceva şi e prea greu, aş vrea să se odihnească şi să nu desfăşoare, dar PSH nu este aşa. Am fost de partea lui privindu-l timp de 10 ani. Dacă el vrea să facă ceva, el va face - persistă până la sfârşitul foarte - întotdeauna spunând: "Aceasta se poate face. Se poate face. " Mama vorbeşte, de asemenea, ca şi faptul că, întotdeauna a zis: "Tu vei fi cel mai celebru actor din lume." în mod repetat, de când a început PSH calitate. "

~ Brothers merge să cumpere prezent ziua de nastere pentru mama. Hanbok (rochie tradiţională coreeană) shopowner spune că trebuie să se uite la o fotografie a persoanei pentru care în prezent este pentru, şi ambii fraţi produce o fotografie [ED: luat în Bali, în 2008] - Wu Ho este unul dintre mama cu doua ei fiii lui, a lui PSH este unul de înot mama lui. Shopowner spune ca nu poate avea doar capul, trebuie să aibă corpul (şi PSH merge Ha Ha! Ha!) De asemenea, aceasta este prima dată când ea a văzut pe fiii care fotografia mamei lor în telefoanele lor mobile.

~ PSH, de asemenea, vrea sa cumpere bomboane de ciocolată pentru mama pentru Ziua Îndrăgostiţilor. [ED: Au plecat acasă cu câteva zile înainte de noul an lunar.] PSH spune că în liceu a dat mamei sale un cadou de haine, care "nu era stilul ei", ceea ce înseamnă ea nu a făcut ca ea, astfel încât acest timp el speră ea va dori hanbok el o obţine.

~ La supermarket o fata este aproape isteric la vederea de PSH. Cele mai toţi sătenii vin să-l vadă, inclusiv un coleg de clasa, vechi (feminin), care spune că nu sa schimbat deloc. Ei iau o fotografie împreună. Îndeplineşte, de asemenea, mama a unui ex-coleg de clasa care rosteşte el un om bun tanar.

~ Ajunge acasă, la noapte. Doamna Park explică despre casa lor ancestrale - numit "prune de aterizare", pentru că florile de prun care intră pe teren, ceea ce inseamna noroc pentru urmaşi. De aceea casa a fost construită acolo, de peste 100 de ani. Mama spune: "Ar putea fi faptul că aproximativ Si Hoo?" PSH butade: "Atunci onoare al familiei ^ ^"

~ PSH spune că ei au întotdeauna Grătar de fiecare dată când merge acasă. El este ca şi tatăl său - linistita, de asemenea, ca mama lui atunci când e fericit - expresiv. Brother este exact ca mama.

~ PSH da cadou de ziua mamei, de asemenea, ceva pentru tata. PSH: "De fapt, am dat deja Tatăl un prezent acum cateva zile." Reporter: "Ce este aceasta?" Tatăl: "O masina." Mama: "Ai dat tata o masina. ? Ce ai pentru mine "Deschide caseta:" Vatra Dornei! Foarte destul de "mama PSH uşurat! Place hanbok. Mama: "Wu Ho ales asta cu tine?" Pupici de mână PSH si de mana Wu Ho: "Fii, te iubesc."

Partea 4 (2012.02.09)

Youku

~ PSH participă la premiera VIP de "crime de război" de filme. Admira actori care au şansa de a merge pe scena. Plin de aşteptări ale filmului său. Oamenii speră spun că este adecvat pentru filme.

Reuniunea ~ cu Kim Roe ha [deja în raportul publicat ştiri]. Ei au suferit împreună în timpul filmării de la TPM Wando Island. Ei doar aruncat în ocean, valuri foarte mari, KRH aproape nu-l face, nici o energie stânga.

~ KRH spune de 4 sau 5 ani în urmă, PSH nici nu a putut bea o jumatate de ceasca de soju. KRH l-au forţat şi instruiţi-l, şi acum PSH este mult mai bună.

~ PSH fotografiere CF - multi fani de aşteptare devreme în dimineaţa, inclusiv fanii chinezi, care PSH surprize. Vechiul său prieten, care era cu el din primele zile, a lui PSH "Hyung" [ED: omul care merge la Buyeo cu fraţii Park], spune ca s-au întâlnit atunci când PSH venit prima oară la Seul. Acest tip, de asemenea, a vrut să fie un actor (fotografii vechi de doi dintre ei de 15 ani în urmă indicat), dar acum sa schimbat profesia. Ei au fost lupta actori, apoi, luând în part-time de locuri de muncă, cum ar fi distribuirea de mostre de parfum de la un magazin [a se vedea Kim Nam poveste Joo în post publicat mai devreme.]

~ Prietenul lui spune PSH nu sa schimbat deloc, deoarece el era deja un star, atunci, moment în care PSH îl împinge jucăuş. El spune ca modificările toată lumea după ce el / ea devine o stea, dar nu PSH.

~ După fotografiere CF, PSH pune pe o pereche de ochelari de soare, deoarece el nu vrea nici fotografii amuzante de-l cu ochii umflati sau de ochi roşii luate de către fani. El se simte rău pentru fanii care au aşteptat în frig, dar se poate vedea doar el pentru o astfel de perioadă scurtă de timp.

~ PSH la sala de sport de lucru afară. El spune ca pentru o scena topless, el trebuie să meargă cu privire la dieta timp de 2 saptamani. Incearca ceva nou, face dans ritmic pe o bicicletă exerciţiu. PSH constată că prea greu, prea obositor, îl face ameţeală.

~ PSH lectură în studiul său şi joc cu Jami.

~~~HEAD=NNS Ultimele cuvinte de la PSH: "M-am aratat ceva nou, nu ceva prezentate înainte. Îţi place? "

(Nu ne place ne place la nebunie!?! Vă mulţumesc foarte mult, PSH!)

(END)

(Credite: http://kbs.co.kr .; Subtitrari chinezi Adaugata de http://sihooclub.com Multe mulţumiri!)
Posted in PSH pe TV | douăzeci de Răspunsuri
PSH în "Teatrul Life Star" 1 & 2 - cu subtitrari chinezi
Postat pe 2012/02/18 9:00 am de către HAT
18

KBS2 arătat Park Si Hoo de "Teatrul de stele Life", din nou, pe 16 februarie, într-o ora 2 segmente, cu reclame în între. Este ca vizionarea unui film de lung-metraj, cu o pauză. Ne-ar dori să împărtăşească ceea ce-fiecare-PSH-fan-trebuie să-vedea din nou cu tine. Videoclipurile care le-am postat aici au subtitrari chinezi. Dacă nu puteţi citi chineză, vă rugăm să consultaţi foaia matricolă parţială de mai jos.

Partea 1 (2012.02.06)

Youku

Următoarele nu este o transcriere în engleză, poate o transcriere parţială. Noi nu suntem repetarea punctele deja cuprinse în rapoartele de ştiri care au venit după fiecare segment.

~ Zi PSH incepe înainte de revărsatul zorilor. El lucrează pe o banda de alergat înainte de a merge la platourile de filmare - pentru a se reîmprospăta ca fata lui este un pic pufos atunci când se trezeşte primul.

Al doilea lucru ~ el face întotdeauna în dimineaţa este să joace un pic cu Jami pe care el a avut de 7 ani. Jami va aştepta el la uşă atunci când vine acasă, iar dacă e fericită, ea va face 5 runde.

~~~HEAD=NNS Sărută PSH mamei sale (twice!), înainte de a merge la muncă în dimineaţa. Prima dată, ea arată la obrazul ei şi spune: "? Nu Bobo". [Coreeană pentru "un pupic"], şi el îmbrăţişează ei timp al doilea rând el alunecă picioarele în formatori sale [cu şireturile legate], şi este deja la uşă atunci când rulează înapoi să-i dea un sarut pe obraz [atât de dulce!]

~ SLT fotograf va urma în jurul valorii de PSH timp de o lună.

~ PSH se simte rău fanii lui sunt în aşteptare pentru el la rece. El nu poate să li se alăture, deoarece el filmare. El spera ca vor pleca acasa, dar ei insista pe aşteptare.

~ 1999 PSH este într-o dramă "Legenda de Chun Hyang" - el e garda pe stânga, care încearcă să împiedice omul în alb de la intrarea.

~ In zilele lui ca o viata necunoscute, PSH într-un fel de subsol, un pasaj foarte ingust duce la ea. Este într-adevăr un depozit de cutii. El doarme pe o placă de greu. Când plouă, apa ar infiltra prin intermediul. El pune ziarul pe podea, deoarece totul este umed. El nu poate folosi o patura, deoarece se va uda, astfel încât el poate acoperi doar pe sine cu ziare.

(Avem ceţos-ochi de vizionarea doar vorbesc PSH despre acest capitol din trecutul lui, dar el vorbeşte atât de materie-de-factly, fără auto-milă sau de sentimentalism.)

PSH ~ în Şcoala de acţiune - a învăţa cum să scadă, cum sa arate bine, care se încadrează toate aceste tumbe, se termină cu vânătăi pe tot corpul său.

~ Folosit pentru a admira / invidiez pe cei care au stele fani vin pe platoul de filmare şi de a cere autografe lor, iar acum el are, de asemenea, fanii lui. Când a fost întrebat dacă el acum simte ca e un star, el spune că niciodată nu a gândit în felul acesta, se simte el este încă merge înainte.

~ PSH acum locuieste cu fratele său, în Seul, cu mama în vizită (de la Buyeo) de multe ori.

~ PSH relatează anecdotă de la mama lui de asteptare de la Seul, atunci când el este în jos şi afară. Strigăte de îndată ce el aude vocea ei, dar în loc să-l consoleze, mama îi spune să vină acasă, la o dată, dacă el nu poate lua căldură.

(Am tradus-un interviu acordat înainte, în care vorbeşte despre acest PSH în detaliu:
http://parksihoo4u.com/2011/11/09/pshs-road-to-stardom-3/ )

~ Când PSH este gătit paste, mama lui întreabă: "Cine o să spele vasele?" PSH: "Eu voi face."

~ Mama lui verdictul pe paste - "Prea sărat!" PSH: "Nu pot să spun că e bine? Ha Ha! Ha! "PSH încearcă o lingura el şi spune că e bine. Mama: "Atunci voi mânca." Asta e, când a pune placa in fata de el însuşi. PD încearcă o lingura, de asemenea, şi rosteşte prea sărat.

(Poor PSH Nimeni nu apreciază abilităţile sale culinare!)

~ În anul 2005 "Încântătoare Choon Hyang Girl", PSH apare în doar 3 scene. Chiar şi mama lui nu cred ca el va face ca un actor.

Partea 2 (2012.02.07)

Youku

~ La 2011 Premiile Drama KBS, PSH încearcă din 2 jachete. În cele din urmă optează pentru un albastru / negru, deoarece toate fetele spun că e mai bine.

~ Sta locului în sala de aşteptare, foarte nervos. PSH: "Acest lucru nu se odihneste."

~ Discursul de acceptare pentru Excelenta de top, actor, ultima teză: "În cele din urmă, meu # 1 de comori, fanii mei, eu împărtăşesc acest premiu cu tine."

~ Culise după premii, crede de mama sa. "Mama, care se uita la domiciliu. Vă mulţumim! Te iubesc! "

~ La acasă cu premii sale de-a lungul anilor, aranjate în ordine pe prichici lui, începând cu SBS New Star Award pe dreapta. Reporter: "Ce este spaţiul de pe stânga pentru?" PSH: "Daesang? Ha Ha! Ha! Este singurul rămas. "

~ Scoala de acţiune antrenor laudă PSH: foarte bun, chiar şi în mişcări dificile, figura buna, foarte subţire.

~ David La Chapelle La expozitie - Reporter: ". Oamenii în mod normal, vin cu iubitele lor la acest tip de loc" PSH: ". Nu am o prietena" [Deci, vine cu fratele]

~ PSH spune că înainte de a merge afară de fotografiere, fratele său mai mic ar fi el de text: "Frate, eşti cel mai bun. Te iubesc. "PSH:" N-am spus odată: Te iubesc. Eu doar spun: "OK, ai grijă." sau "OK, veţi vedea după fotografiere." pentru că eu sunt timida, e jenant ".

~ Fratele său urmăreşte întotdeauna lucru sa drame primul şi rapoarte de la el. El spune mereu: "Tu esti cel mai bun.", Fratele său a fost managerul lui de 3 ani, în timpul perioadei de "Iljimae" atunci când a avut nici o societate de gestionare, nici o maşină, uneori, nici un venit de mai multe luni, când a simţit o pierdere.

Brother ~ spune PSH este un perfectionist, mereu în căutarea perfecţiunii. El nu a dormit suficient, dar încă păstrează până la citirea scripturilor capul doar role de spate. El a învăţat multe de la fratele lui mai mare.

~ PSH spune ca ii place iniţial câini, pisici, nu, dar dupa ce a fost cu Jami de 7 ani, el găseşte acum fermecător pisici. El spune câini sunt mai robuste, dar pisicile sunt liniştite şi mândri, şi, ocazional, atunci când acestea sunt cochet, ele sunt foarte drăguţ.

~ Reporter: vrea să vadă cum PSH doarme, asa ca el demonstrează, cu o perna. Reporter: "pat este atât de mare şi de a utiliza spatiul atat de putin." PSH apucă un alt perna (cu motivul pisica neagra), şi constată că sub picioarele lui.

(PSH este atât de obligându-ne ca reporterul se învecinează pe a fi voyeuristice în a cere PSH cum doarme.!)

~ La Buyeo, Little River în cazul în care copiii folosit să înoate. PSH spune că a fost aproape înecat când el a fost de 6 sau 7. Se simţea ca şi cum cineva îl trage în jos, din fericire, el a fost salvat de către tatăl său, care l-a scos.

~ Sătean se întâlni pe drumul spre casa lor ancestrala spune: "Nu vin cu mâna goală. Distribuirea unor autografe. "
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:31 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Feb 22, 2012 6:33 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 26, 2012 4:47 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 26, 2012 4:47 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 007508_1f
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Feb 26, 2012 4:51 pm

luiza68
....................
si apropo de aceasta scena:

http://parksihoo.tistory.com/entry/110928-헤어지기-전-키스

PSH spunea intr-un interviu ca i-a parut rau ca regizorul a spus ,,stop", era cufundat total in ,,interpretarea" scenei:

Question: The kissing scenes are very beautiful. What is your secret to make them so memorable?

Si Hoo: In the drama there’s a scene when I hide the princess and leave, and then I go back to give her a passionate heart. The script says: “Passionate heart”, so I really kissed very passionately. But I didn't handle the timing well. I kissed a little too long. Suddenly the director shouted: “Cut! Why does this heart last so long?” I replied: “I was completely immersed in the heart. You shouldn’t have interrupted me with CUT. You can always edit it out later.”Under these circumstances I really gave it my all. As to the secret of performing well in these kisses, I think it’s really the angle. The director is male, so he must have been jealous. Ha!Ha!Ha! Next time I’ll take on the work of a female director. Ha!Ha!Ha!

si interviul in totalitate:

http://parksihoo4u.com/2011/12/29/pshs-japanese-tv-interview-1/
http://parksihoo4u.com/2011/12/30/pshs-japanese-tv-interview-2/
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:35 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 380124087
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:40 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 9922720e0cf3d7ca877f4f29f21fbe096a6
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:41 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 94cad1c8a786c91770ddcb67c93d70cf3ac
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:43 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 7ff6d811728b4710d2ac4b92c3cec3fdfd0
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:44 pm

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 1317465665_201110011941179412209701_01-1
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:52 pm

GABI_L
..........................
The powerful emotions that emanate from her tender, fragile face are part of what gives 25-year-old actress Moon Chae-won that highly desirable yet difficult to categorize element which, in showbusiness, is more precious than gold: star quality.

Recently, Moon has become hugely popular for her portrayal of a doomed lover in the KBS2 TV drama, "The Princess' Man".

Although she was criticized for her poor acting ability in the early part of the drama, she was able to win over viewers with the way she performed in challenging scenes later on. Of particular note are the emotional scenes that show how her character remains faithful to her lover after he abandons her.

Adding to her allure, her new movie, "Arrow, The Ultimate Weapon", has become a box office hit, drawing more than five million viewers.

Regarding her popularity, she said, "I am away filming so often that I still haven't been able to feel it". "I have to rotate around more than 10 film sets every week, but I get energized when I hear about the ratings of my TV and film projects", she said.

When asked if she was satisfied with her acting, Moon said, "No. I still wonder if I'm getting it right". She added, "I often ask myself, 'Is this it?' or 'Am I approaching it the best way?'"

She said that, because of her busy schedule, she does not even get time to watch the TV soap to evaluate her own performances. But she aims to continue to challenge herself with tough new roles, she added.

Many viewers see "The Princess' Man" as more or less a rehash of Romeo and Juliet, transposed to the Chosun Dynasty. "I wonder how many people these days will be able to love someone like that?" Moon asked. "If it was me, I would make sure I didn't get stuck in a situation like that".

"But it's fun to play the role, and I think that having the freedom to pick and choose different lives is the best part of being an actress", Moon added.

Acting, she says, is something she enjoys doing and wants to experience while she is still young. That is why she dropped out of college, where she majored in art, to pursue a career in acting.

"I hope I can become the kind of actress who leaves a positive impression on viewers, and find the right balance between my career and personal life", she said.
.........................
A couple has confirmed their love for each other by kissing in the KBS1 Wednesday-Thursday drama “The Princess’ Man.”

On the September 28 episode, Kim Seung-yoo (Park Si-hu) rescues Lee Se-ryeong (Moon Chae-won) from Shin Myeon’s (Song Jong-ho) house after she was sent there, reduced to a slave. Upon finding her in a room, Seung-yoo holds her tight, saying, “It almost drove me crazy to learn that you were taken here as a slave. I was dying to see you.”



The two escape and head for a faraway town where Prince Jeongjong and Princess Gyeonghye were sent into exile. On their way, they make a stop to take a rest. Trying to make a fire, Se-ryeong has her face smeared with soot, and Seung-yoo kisses her on the forehead, eye, cheek and lips.

When Seung-yoo tells her, “If you stay with me, it means a thorny road is ahead of you for the rest of your life,” she answers, “I don’t care even if it’s a road to hell.” He sheds tears of joy, realizing how deeply she loves him, and gives her a long and passionate heart.

Viewers were all happy to see the couple bound in love. On the drama board, they said, “It was so sweet to see the two together that I don’t think I can fall asleep easily tonight, thinking about them,” and “I was happy to see the two happy together, like they used to be.”

The production company of the show said that with the show winding down, it remains to be seen whether the couple will live happily ever after or not and asked for support to the very end.
..................
http://www.askactor.com/actor/Park_Si_Hoo/

..............................
Profile
■Name: Park Si-Hoo / Park Si-Hu
■Hangul: 박시후
■Birthdate: April 3, 1978
■Birthplace: South Korea
■Height: 182cm.
■Blood Type:
Movies
■Confession of Murder | Naega Salinbeomida (2012) - Lee Doo-Suk
TV Dramas
■The Princess' Man | Kongjooui Namja (KBS2 / 2011) - Kim Seung-Yoo
■Queen of Reversals | Yukjunui Yeowang (MBC / 2010-2011) - Goo Yong-Shik
■Princess Prosecutor | Geomsa Peurinseseu (SBS / 2010) - Seo In-Woo
■Family's Honor | Gamunui Yeongkwang (SBS / 2008-2009) - Lee Kang-Suk (Chun-Kap's son)
■Il Ji-Mae: The Phantom Thief‎ | Iljimae (SBS / 2008) - Si-Hoo
■Perfect Neighbor | Wonbyeokhan Yioteul Mannineun Beom (SBS / 2007) - Yoo Joon-Suk
■Which Star Are You From | Neon Eoneu Byeoleseo Watni (MBC / 2006) - Han Jung-Hoon
■Sassy Girl Chun-hyang | Kwaegeol Chun-hyang (KBS2 / 2005)
.......................
https://www.youtube.com/watch?v=eZkQKaARR_4&feature=related
ce frumos se urmaresc unul pe celalalt, se sprijina reciproc!!!
.............................
https://www.youtube.com/watch?v=eZkQKaARR_4&feature=related
scuze, mai bine aici..ce frumosi sunt!!!
.............................
https://www.youtube.com/watch?v=TigAYWuXhyc&feature=related
Cel mai frumos cuplu!!!

https://www.youtube.com/watch?v=c6NawKtcc70&feature=related

Aproape sa ma pacaleasca scenaristul!!!Cat pe ce sa ma duca valul ca tanarul Kim va avea puterea sa se razbune.
Da de unde!!!Era clar ca buna ziua ca , intre dragostea ptr Se Reyong si dorinta de a-si razbuna parintii, de a omori iar si iar, va invinge dragostea.Adevarat Romeo si Julieta in varianta coreeana.Interesant mod de a simti, de a impartasi dragostea.Altfel, mai putin prin cuvinte si mai mult prin gesturi.Mai convingatoare , mai intensa, pare in felul lor.Mi-a placut.
Imi place actorul.Este un perfectionist.Se vede dupa cum traieste scenele.Se transpune, parca-i aievea, lacrimile ii curg siruri, mana si glasul ii tremura, fata se intuneca si se lumineaza, si, cel mai frumos, zambetul din coltul buzelor!
Si Printesa m-a cucerit!N-am mai vazut-o in alte productii, am s-o caut, mi-ar placea sa-i vad ascensiunea.Sigur vom vorbi de ea la superlativ si in alte productii.Zicea Luiza ca-i mai tanara cu 7 ani, se vede.Arata superb, are ochi frumosi, mari si calzi, si bineinteles, un ten de portelan si o silueta de viespe.Si maini frumoase.Intr-o exprimare artistica este important sa fii expresiv prin toti porii.Si, iarasi, coreenii m-au cucerit!!!
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 01, 2012 7:56 pm

luiza68
.............

Da, probabil ca el n-a putut niciodata sa-i omoare tatal pt ca stia ca i-ar fi frant inima, stia ce inseamna sa-ti pierzi un parinte. La intoarcerea de pe insula cand a inceput sa se razbune, a preferat sa-i atace pe trepadusii din jurul lui Su Yang in loc sa ia capul hidrei. Si atunci cand a slobozit sageata asupra lui a facut-o cu multa greutate, preferand o sageata, fiind constient ca acesta ar fi putut purta o vesta de zale care sa-l protejeze, in loc sa-i taie capul cu sabia, sa faca un gest definitiv. N-a avut putere pana la capat.. F sugestiva si atitudinea ei, in loc sa se duca la tatal ranit, a preferat sa-si apere iubitul cu propriul corp. Pana la urma ea l-a ales pe el si s-a sacrificat pt el iar el i-a raspuns cu aceeasi moneda intr-un final..
Insa cel mai mult m-a intrigat prietenul tradator. M-am intrebat de ce si-a tradat prietenul: pt bani, cariera sau pt ca o iubea si el de la inceput pe fata Marelui Print? Daca n-ar fi avut nimic pt ea, de ce n-a putut sa-i dezvaluie prietenului adevarata identitate a fetei??
Au fost odata 3 prieteni, interesant cum i-a modelat dragostea pe fiecare, in functie de caracter..
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

공주의남자 (The Princess' Man) - Pagina 17 Empty Re: 공주의남자 (The Princess' Man)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 25 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum