Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
utzy (4150)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
Gumus (2280)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
Nety (1724)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
denta (1194)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
cristinuta (1022)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 
GIULIA (773)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_leftSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BarSeriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

+7
danutzadana
miss you
Miruna
deutz
mioaranita60
florina-octaviana89
GUMUS-NOOR
11 participanți

Pagina 13 din 34 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Urmatorul

In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de Miruna Lun Mar 21, 2011 9:18 am

Buna am si o rugaminte daca se poate caut un film de mult ,am doar un videoclip...care imi place foarte mult ,dar as vrea sa vad si filmu.....va rog...
zigot ciao
Miruna
Miruna
membru nou

Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Constanta

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Mar 22, 2011 9:18 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ELFkvf8bLEI&feature=related

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Mar 24, 2011 6:00 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Apr 03, 2011 6:04 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Apr 03, 2011 6:07 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Apr 08, 2011 8:17 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Apr 08, 2011 8:19 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de deutz Dum Apr 17, 2011 1:50 pm

Astazi este ziua de nastere a simpaticului si talentatului actor
Lee Jun Ki

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Junki10
....nascut la 17.04.1982 in Busan, Coreea de Sud, actor, model si cantaret el este cunoscut iubitorilor cinematografiei coreene din seriale precum Iljimae, Time Between Dog And Wolf, My Girl sau filme ca Virgin Snow... Fly, Daddy, Fly ...sau The King and the Clown...
Sa-i uram asadar LA MULTI ANI!! si...armata usoara !





deutz
deutz
Fan Adevarat

Mesaje : 725
Data de inscriere : 15/02/2011

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de mioaranita60 Lun Apr 18, 2011 4:14 pm

Buna ziua tuturor,
Am terminat de vz."The Paitner Of The Wind" [ Pictorii Regelui ] un serial in
20 de ep.Vreau sa va recomand acest super serial care cu siguranta o sa va incinte si va veti aduce aminte de un alt serial pe care l-am vz.Yi San.
In rolul regelui nimeni altul decit frumosul si carismaticul Bae Soo Bin.
Se gaseste cu subtitrare in lb.ro.

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 250pxpainterwind
mioaranita60
mioaranita60
Fan

Mesaje : 466
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de mioaranita60 Lun Apr 18, 2011 4:19 pm

mioaranita60
mioaranita60
Fan

Mesaje : 466
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 18, 2011 8:19 pm

mioaranita60 a scris:Serialul Pictorii Regelui.
http://www.peteava.ro/playlist-4366/painter-of-the-wind

Buna Mioara...din cauza serialului nu ai mai venit la noi ?
Am vazut ca nici pe port nu ai postat nimic in ultimul timp...sper ca esti bine;
kiss kiss kiss
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de mioaranita60 Mar Apr 19, 2011 2:11 pm

Buna Gumus.....asa este am avut o perioada de 2-3 saptamini cind nu am intrat nicaieri simteam nevoia sa ma relaxez putin,dar sincer parca nici nu ai cu cine sa interactionezi !....doar sa-ti spui parerea asa singur ......//
Tu ce faci / esti bine ??.......,
i-ti pun lincul unui sit de pe care eu am vz.toate filmele,nu sunt online toate trebuiesc descarcate.
O zi buna.

http://www.monochrome.ro/korea/index.php
mioaranita60
mioaranita60
Fan

Mesaje : 466
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de deutz Mar Apr 19, 2011 7:07 pm

mioaranita60 a scris: pun lincul unui sit de pe care eu am vz.toate filmele,nu sunt online toate trebuiesc descarcate.
O zi buna.
http://www.monochrome.ro/korea/index.php

buna Mioara !! Linkul postat de tine este de la site-ul lui Ionicar si acolo nu-s, inca, prea multe filme traduse...daca mai ai cumva alt link de unde pot fi descarcate te rog sa mi-l dai si mie, fiindca eu imi salvez pe DVD serialele si filmele care-mi plac...
...va aduc si eu ultima melodie tradusa de Ionicar, interpretata de celebra trupa December....cu imagini din serialul Secret Garden...

https://www.youtube.com/watch?v=bOxVMLDhYMM



deutz
deutz
Fan Adevarat

Mesaje : 725
Data de inscriere : 15/02/2011

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de deutz Mar Apr 19, 2011 7:40 pm

...si eu urmaresc Painter of the Wind, mai am putin pana la final...si pot spune ca e un serial foarte bun, m-a captivat inca de la primul episod....il recomand cu caldura...pe langa intriga interesanta si interpretarea exceptionala a actorilor, prezenta frumuselului de Bae Soo Bin in rolul regelui e o delectare... Wink ...i de potriveste de minune rolul...



deutz
deutz
Fan Adevarat

Mesaje : 725
Data de inscriere : 15/02/2011

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de mioaranita60 Mier Apr 20, 2011 3:06 pm

Buna deutz,
.....asa este,Ionicar este admin,ne cunoastem de pe asiacinefil,este un om deosebit si nu are prea multe filme pt.ca este f,nou situl.,dar filmele de la el nu prea le gasesti pe alte situri care aproape ca sunt trase la indigo.......//
mioaranita60
mioaranita60
Fan

Mesaje : 466
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 01, 2011 10:52 am

KoreanVibe.com
http://koreanvibe.com/kwon-sang-woo-joins-jacky-chan-for-armour-of-god-12-chinese-zodiac-head
Kwon Sang Woo joins Jacky Chan for Armour of God : 12 Chinese Zodiac Heads
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 39

After his success with Daemul, Kwon Sang Woo got a big project, teamed with Asian royalty, Jacky Chan, for the third installment of Hong Kong success movie Armour of God.
The first Armour of God was a big hit back in 1987, starred b Jacky Chan and Alan Tam. Now the third sequel which is titled 12 Chinese Zodiac Heads is in the pre-production and will be the 100th movie from Jacky Chan (what an achievement !). This movie reportedly will spend around 100 billion Won ( equal with 93 million USD). Wow, a gigantic budget for Asian movie.

It’s an honor for Kwon Sang Woo to be able to work with Jacky Chan and he surely will give his all. Although still in the pre-production and the first shooting will be held next June in Paris, Kwon already spent times to discuss his role with Jacky Chan.


Meanwhile, before Armour of God, Kwon Sang Woo still has a movie work back in Korea.
Titled Pain, he got the male lead role, a man who can’t feel pain -literally- and falls in love with a woman who very sensitive to pain, played by Jung Ryu Won ( My Name is Kim Sam Soon, Princess Ja Myung Go)

Some pictures from shooting scene emerged and Pain is scheduled to release on second half of 2011.
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 48Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 219
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 01, 2011 10:56 am

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 01, 2011 11:02 am

http://www.houlengjai.com/hyunjae-profile.html

Jo Hyun Jae
Profile & Portfolio

Jo Hyun Jae was born in Seoul, South Korea on May 9, 1980. He's a Taurus Monkey. He is known to be a very private person and not much is known about his childhood and early life. In an interview with Sports Seoul, he said it was his choice to leave school and "I wasn't interested in studying and I felt school was meaningless for me. I felt I'd be better off working instead. My family was poor but it wasn't because they couldn't pay the tuition that I stopped schooling. It was my own decision to do so. I don't regret it to this day."
two views, Jo Hyun Jae

When not filming a TV drama or movie, Hyun Jae maintains a low profile, only venturing out for the rare promotion or fan meeting. Although Hyun Jae appears to be shy and unassuming, his words contradict his appearance. He said in an interview "When I meet someone appealing to me, I tend to express myself actively by saying often that I like her." (Source: "Mask" interview, EverJohyunjae, English section.)

This paradox is part of his personality, expressed in shyness and a straightforward approach to people. When asked about the character Andrea in Love Letter in the above referenced interview he said, "Well... The way he talks, and his hard life, the loneliness, the way he loves... how he cannot express his feelings but keeps them buried inside, those things I can identify with." Hyun Jae's shyness is one of the the his attributes that attract. One may want to "mother" him while longing for intimacy.

Hyun Jae's ability to be all things to all people allows him to choose roles of a diverse nature. He does not repeat himself and takes his time in selecting his next role. One only needs to read the fan forums to see that although he is out of site, he is never out of mind. The main curiosity is what will he do next, and more importantly when.

Hyun Jae's characters are complex and expressive. His athletic hobbies serve him well when choosing roles that require physical ability such as fighting and swordplay in Seo Dong Yo and Gumiho. Although he does not speak Japanese, and I'm sure he is learning quickly with all his trips to Japan recently, his Japanese dialogue in Star's Echo was convincing, as was his playing piano in the same drama.

His performance as a pastry chef in Sunshine Pours Down was persuasive. While watching the drama, I wanted to eat cake. For Only You, the director instructed him to be a jerk, and he was, but with a great deal of sensitivity.

Hyun Jae's portrayal of Andrea, the conflicted Catholic priest in Love Letter, was convincing. Although church doctrine as defined in the drama may not be completely accurate, Andrea's feeling of abandonment and desire to replace his mother with the church and love of god, all the while longing for the love of a woman, was expressive and touching. Paradox and conflict permeate the drama. I can't even begin to comment on the ending, "Let's love again." Whatever point the director and script writer were trying to make can be left up to the viewer.

In August of 2008, Hyun Jae entered the Korean army for a required two-year commitment. Many entertainers are given the option to be placed in a special unit where their talents can be used to their best advantage. Those who choose this special unit face less hardships. yun Jae chose not to take the easy way; he served as an army dog soldier in the 2nd battalion. After serving two years, Hyun Jae was released from service on June 19, 2010. Let's wish him the best of luck on his return to civilian life.

Visit Jo Hyun Jae's official homepage for current information. The page includes registration for foreign fans, and includes Chinese, English and Korean text. Not all pages have an English version.

Yellow sweater photo courtesy of cafe.daum.net/hyunjaelove; not sure about the scarf and cap, it's from a calendar. Contact me and I'll add credit for the photo.
Lorac
divider


TV Drama
— 2011
49 Days


SBS — Han Kang

Fantasy, romance: A young woman named Ji Hyun was enjoying absolute bliss as she was about to be married with her fiancé, but her perfect life is shattered in a car accident that left her in a coma. She is given a second chance at life by a reaper, but it comes with a condition: she has to find three people outside of her family who would cry genuine tears for her. In order to do this, she borrows the body of Yi Kyung, a part-time employee at a convenience store. (20 episodes)

Synopsis courtesy of Dramawiki D-Addicts
SBS Site (Korean)

http://wiki.d-addicts.com/49_Days
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 01, 2011 11:04 am

http://wiki.d-addicts.com/49_Days

* Title: 49일 / 49 Il
* Genre: Fantasy, romance
* Episodes: 20
* Broadcast network: SBS
* Broadcast period: 2011-Mar-16 to 2011-May-19
* Air time: Wednesday & Thursday 21:55

Synopsis

A young woman named Ji Hyun was enjoying absolute bliss as she was about to be married with her fiancé, but her perfect life is shattered in a car accident that left her in a coma. She is given a second chance at life by a reaper, but it comes with a condition: she has to find three people outside of her family who would cry genuine tears for her. In order to do this, she borrows the body of Yi Kyung, a part-time employee at a convenience store.
Cast

* Lee Yo Won as Song Yi Kyung
* Nam Gyu Ri as Shin Ji Hyun
* Jo Hyun Jae as Han Kang
* Bae Soo Bin as Kang Min Ho
* Jung Il Woo as Scheduler
* Seo Ji Hye as Shin In Jung
* Choi Jung Woo as Shin Il Shik (Ji Hyun's father)
* Yoo Ji In as Ji Hyun's mother
* Bae Geu Rin as Park Seo Woo (Ji Hyun's friend)
* Son Byung Ho as Oh Hae Won
* Moon Hee Kyung as Bang Hwa Joon (Hae Won's wife)
* Kang Sung Min as No Kyung Bin
* Yoon Bong Gil (윤봉길) as Cha Jin Young
* Kim Ho Chang as Ki Joon Hee (male server)
* Jin Ye Sol as Ma Soon Jung (female server)
* Lee Jong Min (이종민) as Go Mi Jin
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 01, 2011 11:07 am

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 400px-49_Days

배수빈 / Bae Soo Bin (Bae Su Bin)
Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 BaeSuBin
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de mioaranita60 Lun Mai 02, 2011 2:34 pm

mioaranita60
mioaranita60
Fan

Mesaje : 466
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Mai 06, 2011 3:54 pm

Sungkyunkwan Scandal, ep 01 part 1
http://subtitrareseriale.com/online/28039/SUNGKYUNKWAN-SCANDALEP-11

Subtitrare serial SUNGKYUNKWAN SCANDAL.EP 1_1 titrat in limba romana
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Alteta
Alteta

0 Mesaje : 35933
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc. - Pagina 13 Empty Re: Seriale si filme sud coreene subtitrate in limba romana , muzic#1a,videoclipuri..etc.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 34 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum