Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
utzy (4150)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
Gumus (2280)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
Nety (1724)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
denta (1194)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
cristinuta (1022)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 
GIULIA (773)
Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_leftCantec pentru Hasret - Pagina 4 BarCantec pentru Hasret - Pagina 4 Bar_right 

Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » La umbra teilor
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

    » Asi - impotriva destinului
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

    » Dragoste si pedeapsa-Comentarii
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

    » O propunere inedita
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

    » Iubire ascunsa
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

    » Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

    » 소지섭 / So Ji Sub
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

    » Han Ji Min 한지민 # 1
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

    » ASI videoclipuri
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

    Mai 2024
    LunMarMierJoiVinSamDum
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar


    Cantec pentru Hasret

    +3
    Dana 17
    GUMUS-NOOR
    mari_69
    7 participanți

    Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

    In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de mari_69 Dum Mar 13, 2011 11:56 pm

    Cantecul Hasretei...pt Murat!
    ,,Tu...ma cunosti atat de bine
    Stii cand sunt trista,cand ma bucur,cand visez
    Tu stii ce ma face sa plang si ce ma face sa rad
    Adierea vantului,freamatul frunzelor de trestia
    Clipocirea apei...imi aduc aminte de tine!
    De chipul tau drag,de zambetul tau cald
    De iubirea ta furata de inima mea!
    Tu...m-ai gasit atunci cand nu mai vroiam sa stiu de nimeni
    Cand ma gandeam sa plec din viata tuturor!
    Si cu un sarut m-ai readus la viata,lasperanta...
    Tu cel ce atat de bine ma cunosti!
    Acum sunt singura si trista
    Si plang si rad si-mi amintesc
    Acele clipe dragi de fericire...cand imi spuneai ca ma iubesti!
    As vrea sa vii sa ma gasesti din nou
    As vrea ca visul cel urat sa se destrame
    Sa fim din nou...doar noi doi
    Si inimile noastre din nou sa cantec...
    Acelasi cantec de iubire
    La unison!
    Tu ...ma cunosti atat de bine...
    Si stii ca doar de tine mi-e tare drag si dor,iubitul meu,Murat!!,,
    mari_69
    mari_69
    Fan

    Mesaje : 393
    Data de inscriere : 22/12/2009
    Varsta : 55
    Localizare : Crangurile de Sus,Dambovita

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Lun Mar 14, 2011 5:01 pm

    mari_69 a scris:Cantecul Hasretei...pt Murat!
    ,,Tu...ma cunosti atat de bine
    Stii cand sunt trista,cand ma bucur,cand visez
    Tu stii ce ma face sa plang si ce ma face sa rad
    Adierea vantului,freamatul frunzelor de trestia
    Clipocirea apei...imi aduc aminte de tine!
    De chipul tau drag,de zambetul tau cald
    De iubirea ta furata de inima mea!
    Tu...m-ai gasit atunci cand nu mai vroiam sa stiu de nimeni
    Cand ma gandeam sa plec din viata tuturor!
    Si cu un sarut m-ai readus la viata,la speranta...
    Tu cel ce atat de bine ma cunosti!
    Acum sunt singura si trista
    Si plang si rad si-mi amintesc
    Acele clipe dragi de fericire...cand imi spuneai ca ma iubesti!
    As vrea sa vii sa ma gasesti din nou
    As vrea ca visul cel urat sa se destrame
    Sa fim din nou...doar noi doi
    Si inimile noastre din nou sa cantec...
    Acelasi cantec de iubire
    La unison!
    Tu ...ma cunosti atat de bine...
    Si stii ca doar de tine mi-e tare drag si dor,iubitul meu,Murat!!,,
    Ce frumos ... Parca ai fi Hasret pe malul lacului Sapanca ... Multumim Mariuta ...Cantec pentru Hasret - Pagina 4 197598_200785876606533_181470585204729_757375_2252769_nVine primavara citindu-le ... Cantec pentru Hasret - Pagina 4 14107Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Poza_562_1
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Lun Mar 14, 2011 5:03 pm

    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Miruna Joi Mar 17, 2011 5:41 pm

    Miruna
    Miruna
    membru nou

    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de mari_69 Joi Mar 17, 2011 9:08 pm

    kiss kiss kiss Ei Mariadonaaa!!Ne intalnim!Multumesc pt apreciere...da ma visez un pic Hasret...e tare frumoasa comparatia! flower red !Asa ma duc macar cu gandul la locurile acelea frumoase...si la visul lor!Cat de curand iti pregatesc o surprizaaaa!!!!
    mari_69
    mari_69
    Fan

    Mesaje : 393
    Data de inscriere : 22/12/2009
    Varsta : 55
    Localizare : Crangurile de Sus,Dambovita

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Vin Mar 18, 2011 10:10 am

    mari_69 a scris: kiss kiss kiss Ei Mariadonaaa!!Ne intalnim!Multumesc pt apreciere...da ma visez un pic Hasret...e tare frumoasa comparatia! flower red !Asa ma duc macar cu gandul la locurile acelea frumoase...si la visul lor!Cat de curand iti pregatesc o surprizaaaa!!!!
    Astept Mariuta .... Astept ...
    Numai bine ... Si sa ai un sfarsit de saptamana minunat ...heart heart heart
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 87
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de mari_69 Sam Mar 19, 2011 1:56 am

    SURPRIIIIZAAAA!Noapte buna Mariadona!
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mar 20, 2011 11:17 pm

    Pentru Dana17 si Mary...sper sa va placa...

    https://www.youtube.com/watch?v=xiaYrA6aJPE
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Mar 21, 2011 3:21 am

    https://www.youtube.com/watch?v=fWsmS7jMv48
    Miruna
    Miruna
    membru nou

    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Miruna Lun Mar 21, 2011 9:00 am

    Miruna
    Miruna
    membru nou

    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Lun Mar 21, 2011 10:58 am

    GUMUS-NOOR a scris:Pentru Dana17 si Mary...sper sa va placa...

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 0603_multumesc_02_lg Cantec pentru Hasret - Pagina 4 06Cantec pentru Hasret - Pagina 4 181531_134849829914328_100001679366490_218774_4175600_n
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Miruna Dum Mar 27, 2011 12:01 am

    Miruna
    Miruna
    membru nou

    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Sam Apr 02, 2011 6:34 pm



    Ultima editare efectuata de catre Dana 17 in Sam Apr 02, 2011 11:05 pm, editata de 1 ori
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Nety Sam Apr 02, 2011 6:39 pm

    Dana muta pozele pe Gönülçelen 2 ti am raspuns si la mesaj
    Nety
    Nety
    Admin
    Admin

    0 Mesaje : 1724
    Data de inscriere : 21/12/2009
    Localizare : centrul tari

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Sam Apr 02, 2011 11:07 pm

    Nety a scris:Dana muta pozele pe Gönülçelen 2 ti am raspuns si la mesaj
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Thanks%20flowersCantec pentru Hasret - Pagina 4 195_smiles_405_1
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Miruna Sam Apr 09, 2011 11:51 pm

    Miruna
    Miruna
    membru nou

    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 13/03/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Mier Apr 20, 2011 4:22 pm

    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Dana 17 Sam Apr 23, 2011 12:14 pm

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 0bf3b911Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Sigpic99729_1


    Fetelor , Buna ... Sper ca ati terminat treaba , eu da , totul straluceste de curatenie , totul a inverzit , totul a inflorit , iar vremea e asa frumoasa , ca de sarbatoare ... Miroase a sarbatoare , miroase a pasca si cozonac ...
    Acum am timp sa va raspund de ce nu am facut comentariul la episodul de duminica … M-am hotarat sa raspund aici , acum , pt ca mi-ar lua mai mult timp sa raspund la fiecare in parte … Raspunsul e simplu … L-am vazut luni si nu am avut dispozitia necesara sa comentez … E Saptamana Mare si parca ar trebui sa privim mai mult in sufletele noastre si nu in ale altora …
    Nu putem sa scriu si sa nu spun ceva si de gestul si atitudinea doamnei Nesrim … Dar cum sa o fac ? Eu nu sant mama , asa a fost sa fie , cum sa judec acum in Saptamana Patimilor o mama , chiar daca e doar un personaj ...? Cine stie ce resorturi interioare , rele sau bune , au impins-o sa aiba atitudinea asta … Eu una nu stiu , doar banui , dar poate voi care santeti deja mame , gasiti un raspuns ... Poate ... Orice mama , doreste binele copilului ei si toate in felul lor isi iubesc copii … Modul cum se manifesta si cum fac asta e diferit … Multe mame din prea multa dragoste , gresesc … Cred ca puiul lor e cel mai cel si poate asa si este …
    Multe dintre voi poate deja stiti asta , daca aveti copii mari , iar cele care santeti cu puii mici , poate veti afla … Si putini sant cei care au avut o relatie fara probleme de nici un fel cu parintii …
    Nesrim isi iubeste fiul , mai mult ca orice pe lumea asta … V-a intelege iubirea lui pt Hasret , in timp … O v-a intelege si pe ea … Nu are alta sansa … Ceva la un moment dat , se v-a intampla , ceva o v-a schimba si cred ca atunci Hasret v-a fi ca o revelatie pt ea … Iar Murat o v-a ierta , poate greu , dar o v-a ierta … caci e mama lui … Si chiar o iubeste ... Sangele apa nu se face … Iar ea nu ar putea trai daca-l pierde pe Murat … E ratiunea ei de-a fi … Si stie si el asta …
    Ba mai mult , cred ca trebuie sa-i multumim … Asa l-a facut pe Murat sa reactioneze , sa ia o hotarare radicala , sa dea pe dinafara … Poate altfel nu avea curaj … Poate … Dar astept mai mult din partea lui … Stiu ca poate … Dar sper ca nu in modul clasic turcesc … Vreau sa fie deosebit de tot ce au filmat in serialele trecute … Vreau sa fie ceva viu , sa transmita , sa treaca prin monitoarele noaste , dragostea lor … Tuba si Cansel pot face asta mai bine ca orice alt cuplu din trecut sau viitor … De ce ? Stim toate …
    Poate Murat sa fie sincer si cu Levent , asa cum nu a fost de mult … Levent l-a intrebat direct , de ce el …? Si daca fac asta ca sa-l ajute … Murat a negat … Si discutia s-a incheiat . Levent a simtit imediat ca nu spune adevarul si pe nerasuflate i-a spus : Nu … E inca prea indurerat … Nu vrea mila , nu vrea bani de la ei , de la el , nu a vrut asta niciodata , vrea acum macar ca Murat sa fie sincer … Asa cum i-a zis si Hasret lui Murat , in hruba din mahala … E valabil asta si la Levent , insa iertarea v-a veni si mai greu , mult mai greu fata de cea a Hasretei … E alceva … Banii stie sa-i faca singur , de un prieten avea nevoie ... Levent nu mai suporta nici un neadevar sau un adevar spus pe jumatate din partea lui Murat … Se vor impaca doar atunci cand Murat v-a fi sincer si v-a vorbi deschis cu el … Si intr-o zi v-a trebui sa faca asta …
    In rest , mi-a placut episodul , in afara de fazele (poate prea multe ) din mahala … mi-a placut gestul lui Murat din trafic … Ma bucur ca in sfarsit dupa atata timp , dupa atata plans si durere , a facut-o sa zambeasca , sa se bucure din toata fiinta ei … A fost frumos si cand i-a cumparat muzicuta si mai ales cand cei doi si-au atins mainile pe clapele pianului … intentionat a facut asta Murat … S-a prins si Hasret , dar i-a placut … Se si teme … Sa se simta in sfarsit iubita , apreciata , curtata … Dorita ... Iar el nu s-a mai oprit din a face ce simte … Din inima … Da , isi doreste mult sa fie iertat si din nou iubit cu toata inima , probabil ii este dor de toata iubirea ei sincera si curata , aratata cu atata naturalete si chiar cu dulce naivitate si candoare … Moare sa o vada iar cu ochii scanteind spre el si inchizandu-i doar in speranta unui sarut …
    Dar cel mai mult mi-a placut scena in care Murat ii povestea lui Ceren in restaurant , ce a simtit cand Hasret canta , iar el ar fi vrut sa nu-si mai ia mainile de pe clape , ca sa nu se opreasca si ea … Ce amintiri a rascolit in el , ce doruri ... A inteles ca ea e destinul lui , indiferent cat a fugit , indiferent cat s-a opus , indiferent cat a gresit , voit sau intamplator , inima lui a batut mereu pt ea , chiar daca nu a vrut sa o asculte si a ignorant durerea ei , in final inima a invins , dragostea a invins in sufletul lui … Sper ca pt totdeauna … Ochii lui erau umezi … de dragostea pt ea , de amintirile atat de vii cu ea … Iar sufletul lui era plin de dorul ei … Am inteles atunci ca Murat o iubeste cu adevarat … Asa cum nu a iubit pe nimeni niciodata … Abia astept sa-i spuna si ei asta si mai ales sa-i arate …
    Cand am vazut promo-ul episodului de duminica , m-am dus si i l-am aratat si sotului … El a zambit si a zis ca nimic nu-i nou sub soare sau … sub clar de luna … Cand am stat la Sapanca , luam cina langa piscina … Un pic mai incolo de peluza unde filmau ei . In fundal se vede o cladire de un nivel . Acolo e o terasa bar si restaurant pe marginea piscinei … Bine sant si inchirieri echipament sportiv si sala de fitness … Dar probabil acum piscina e goala … E imensa si ca sa o umple acum , nu renta … probabil … Noi am prins si clar de luna , am valsat dar fara patefon si nu pe iarba … Daca vad la cina lor , peste , fructe de mare si sampanie freantuzeasca … Chiar nimic nu e nou sub clar de luna … Doar ca noi am sfarsit cina printr-un bairam in toata regula . O cunostinta din hotel sarbatorea ceva in acea noapte si vazandu-ne la cina ne-a invitat … Asa ca pe la trei dimineata , dansam din buric toti … Si cum am inteles ca e obiceiul la ei … Orice petrecere langa piscina se termina in ea … Dar cate se pot face la Sapanca ...!!!! Astept sa vad ...
    Vedem ce fac Hasret si Murat pe la trei dimineata dupa cina … Vad ca Murat se imbolnaveste … Normal … Zic eu … Sta asa aproape de Hasret … Si tot timpul … Doar daca ar fi bolnav ... nu s-ar inbolnavi ... Cred si eu ca-i fierbe sangele in vene , dar trebuie sa o ia treptat , usor sa nu o sperie , sa nu fuga , ca uneori e tare salbatica … Dar credeti ca in ea nu fierbe ??? Si-nca cum … Fierbe in noi … Sa-i vedem impreuna , daramite in ei … Nu de supa calda are el nevoie , de medic nici atat , el stie clar … de ce are nevoie urgenta … Dar sa vedem ce metoda gaseste sa ajunga la medicament …
    Da fetelor , inca un pic si ... vor inflori ciresii si inimile si visele noastre odata cu ei … Iar floarea lor v-a acoperi toate greselile si toata durerea adusa de ele … Iar vantul primavaratic , v-a usca toate lacrimile de pe fata si din sufletele lor , adunate , stranse in nopti de neliniste , regrete si … dor sfasietor …

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 8PS . In Turcia au inflorit ciresii … La noi … Pe saptamana viitoare …


    Va pup pe toate … Si va urez lumina multa in suflete …
    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Copyoffr20
    Dana 17
    Dana 17
    Colaborator special
    Colaborator special

    0 Mesaje : 200
    Data de inscriere : 23/01/2011
    Varsta : 50
    Localizare : Iasi

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Apr 25, 2011 7:07 am

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Mai 15, 2011 6:13 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=pQLd1mmZgFI&feature=player_embedded#at=63

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Cantec pentru Hasret - Pagina 4 Empty Re: Cantec pentru Hasret

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


    Continut sponsorizat


    Sus In jos

    Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum