Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
utzy (4150)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
IrinaLove (2650)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
Gumus (2280)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
Nety (1724)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
denta (1194)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
cristinuta (1022)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 
GIULIA (773)
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_left소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


소지섭 / So Ji Sub

4 participanți

Pagina 13 din 31 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Urmatorul

In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mar Iun 12, 2012 11:07 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mar Iun 12, 2012 11:09 pm

https://i.imgur.com/tp0we.jpg

this is the english translation of Q & A (12.06.07 “Always” Japan pressconf interview)

1 : What scene in the movie you most excited about?
SJS : The first meeting in the parking management field, because the two characters are in love from there.

HHJ : Together find a stone in the river, they holding their hands on the first time. This scene represents the beginning of the love of the two .

2 : what’s the impression to each other when the two of you first meet?
SJS : “Before this, I had only seen her on TV. She has a bright image, so I thought that she’d be bouncing around on set. But I’m surprised that she’s a totally different person when you meet her. She studied and worked harder than I did. I think that image is reflected in the Jung Hwa character. I enjoyed filming and it will remain a good experience.

HHJ : It was an honor for me to work with So Ji Sup sunbae (senior) in my first melodramatic movie. He’s very warm person. He guided me so well and had exemplary manners.

3 : what about your impression of the filming?
SJS : This film is beautiful and warm love story, but in fact there are many sad scenes. They are just happy in a short time. But when the actual shooting, the atmosphere so lively and fun.

HHJ : The filming don’t have any special experience, like Mr. So Ji Sub said, even the film is about a love story but the happiness between the two charactres are very short. However in the shooting process, there are so many happy parts therefore I’m enjoy it.

4 . How do you to prepare the role?

HHJ : I did everything that I could to get into character. I watched a lot of movies and documentaries. I went to a museum and also went to the school for the blind to learn how to read Braille and use a cane. I also met truly visually impaired people, eat together, shopping together, so I’m close with daily habits of visually impaired people.It was really helpful to play the part but didn’t know where to start at the beginning.”

5 : What do you think of love in this movie?
SJS : Although love is a very beautiful, but love is also accompanied by loyalty and sacrifice, which can become a guide with the power of love.

HHJ : This kind love may exist in reality. In this film, love is difficult and complicated because I think it is very noble and very beautiful. Although in this romance there is a painfull and sadness, but all women want to try this kind of love.

6 : You said that Hyo Joo called you “uncle”
SJS :Before the beginning of shooting miss, Han Hyo Joo called me uncle. In the shooting scene, most of the time, she called my uncle. Even after the end of the shooting, she still called me uncle.I think it’s nothing bad. Uncle is individual so called me uncle, my own mood is also very good.


credit: http://hanhyojooworld.wordpress.com/2012/06/09/12-06-07-always-japan-presscon-interview-han-hyo-joo-♥/소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Tp0we

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mar Iun 12, 2012 11:12 pm

a disparut cercelul
nu vad nici coliere, nici inele..
bratari parca poarta in continuare...

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:19 pm

Cain And Abel OST MV - Foolish Love [Eng]
https://www.youtube.com/watch?v=yZfU4PZXeL4

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:20 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:26 pm

SoJisub @ MISA heart scene making - inside story ETNhttps://www.youtube.com/watch?v=hcdVfoADP2A

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:30 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:31 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:31 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:41 pm

SO JISUB CENTRO VACACIONAL DE INVIERNO Skicamp & fan meeting 1https://www.youtube.com/watch?v=X0oaU2feARI&feature=related

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:43 pm

SO JISUB CENTRO VACACIONAL DE INVIERNO Skicamp & fan meeting 2https://www.youtube.com/watch?v=TeupqZ45RGc&feature=related

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 8:56 pm

tot oct 2010, participa la inmormantarea tatalui lui PYH
http://nimg.nate.com/orgImg/nn/2010/10/22/201010222249511001_1.jpg소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 201010222249511001_1

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 9:02 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 9:03 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 9:44 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Mier Iun 13, 2012 9:53 pm

SoJisub 2010 international style icon.mp4

https://www.youtube.com/watch?v=eW0ixmRrkPM

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Joi Iun 14, 2012 1:28 pm

un interviu f interesant:

Interviu in revista ,,Arena Homme”, octombrie 2010

Stilul lui So Ji Sub

So Ji Sub nu apartine stilului baietilor frumosi tip ,,flower boy” nici stilului macho, furios, plin de hormoni...
So Ji Sub nu apartine niciunui stil, el are doar propriul stil, stilul So Ji sub .

Oamenilor le place sa clasifice lucrurile intr-un anumit fel în Republica Coreea, un actor popular va fi categorisit ca baiat frumos ca o floare (mi Nan?), sau dupa personajul actorului, daca le place sau nu. Dar So Ji Sub este diferit. El nu se încadrează în niciunul din aceste grupuri. El este unic într-un mod în care oamenii si-l amintesc doar ca SJS. Deci, care este adevărata faţă a lui SJS?

El a intrat, a dat mana si cu un o voce joasa a spus ,,Hello, eu sunt So Ji Sub”. Auzindu-i vocea nu am putut sa nu-mi amintesc de cuvintele lui din MISA (prescurtare I’m sorry, I love you) ,,imbratiseaza-ma". Acel sunet jos si profund s-a strecurat printre buzele lui ca venind dintr-o fântână adâncă. Cuvintele venind din gura lui au atins inimile oamenilor, întruchipand un sentiment de singurătate ...

Pentru mine parca ar fi prima data cand il salut, cand ma duc sa-l imbratisez sau cand ii strang mana. Imaginea lui So Ji Sub te face sa simti ca există un zid construit de el cu mult timp în urmă. Prezenţa lui te duce cu gandul la această imagine.
So Ji Sub este un actor a careri celebritate parea destul de indepartata,ca apoi brusc să fie pe lista celor mai mari staruri, dar cu toate astea atunci când oamenii au început să-i recunoască figura si numele, el a părut să-i evite. El da sentimentul ca daca chiar vei încerca sa-l chemi, el se va uita doar usor inapoi si apoi va pleca.

Când SSJ are posibilitatea de a alege orice proiect isi doreste, el face alegeri contradictorii care produc oamenilor confuzii: filmul despre yasha japoneza , filmul cu buget mic regizat de un regizor necunoscut, sau filmarile cu celebra actrita chineza Zhang Ziyi într-un film despre un triunghi amoros precum şi lansarea sa ca si cantaret de rap cu numele G. Chiar dacă schimbarea imaginii este normala pt actori, insa schimbarile de imagine ale lui SJS sunt prea mari. Asta face ca oamenii sa se întreabe care este adevărata faţă a acestui barbat. Chiar acum printre marile stele, cine se poate metamorfoza ca el fara sa urmeze regulile obisnuite? Un lucru este sigur, SSJ este un barbat imprevizibil. So Ji Sub isi alege proiectul fără un calcul atent.Indiferent de ce spun alţii, atâta timp cât lui îi place, merge inainte. Nu contează esecul, lui ii place sa incerce lucruri diferite (roluri diferite). Asta pentru ca SJS nu este o stea care cade brusc de pe cer. El cunoaste clar cresterile si scaderile popularitatii si faimei.În cazul în care nu reuseste, o ia iarasi de la capat. In comparatie cu reputaţia publică, este mult mai important sa fie sincer cu el însuşi.

Publicarea recenta a cartii "The Way of So Ji Sub"(Drumul lui So Ji Sub) este cu atât mai mult. Celebritatile publică carti folosind de obicei un scriitor fantomă ( anonim). Dar SSJ nu a permis altora nici macar sa puna un semn de punctuaţie pentru el. Intrebandu-l de ce, răspunsul este foarte simplu, pentru că nu mai este el atunci, chiar şi fără cuvinte frumoase, dar din toata inima lui.

SSJ nu alege drumul pe care au calatorit altii. El insistă sa mearga pe propriul drum, chiar daca îl costă eforturi suplimentare. Nu este influentat de critica altora, doar isi asculta vocea interioară, proprie. Rezultatul este ca SSJ are o semnificatie unica în Republica Coreea,este ca o gura de aer proaspat, peste tot şi nicăieri, acest tip de barbat este So Ji Sub.

A: Cu ce gluma sa incepem intalnirea noastra? Gandeste-te la una buna altfel vom avea probleme, ha, ha
SO: nu-i necesar..

A: vreun subiect de care te feresti?
SO: ah .., nu inca.

A: Astazi vremea e rece, stiam ca iti plac zilele noroase?
SO: da, zilele intunecate cu vant puternic.

A: stai ghemuit acasa pe o astfel de vreme?
SO: Yeah, dar se pare ca o astfel de vreme place multor oameni(?)..

A: Am auzit ca esti o persoana dificila la interviuri?
SO: obisnuiam sa fiu, nu uracios, doar cand nu e nimic cu adevarat de spus, poate pt ca am fost atlet pt o perioada lunga de timp si am spus doar ce era necesar de spus …dar acum..

A: ai mai multa experinta, nu??!
SO: Cand am debutat ca actor, nu pot spune ca imi placea sa joc, ci mai degraba nu am avut de ales. Acum imi place acest lucru. Deci stiu ca este necesar sa-i las pe ceilalti sa ma cunoasca si sa ma inteleaga. Daca nu spun multe, cateodata se creeaza neintelegeri, deci poti spune ca m-am schimbat in mod natural, nu-i asa?

A: sunt comentarii care spun ca cateodata SJS este nepoliticos, cu nasul pe sus..
SO: in trecut asta m-a ranit cu adevarat, faptul ca eu n-am vorbit, a cauzat mari neintelegeri. Cand sunt intrebat, dau un raspuns simplu ( tace pt o vreme) Ca acum, intr-o atmosfera tacuta care chiar imi place, sunt familiarizat cu aceasta liniste, dar multi oameni par sa n-o poata accepta. Eu chiar nu vreau sa spun minciuni ipocrite, vreau sa fiu sincer. Dar multi oameni prefera ambalajul in relatiile obisnuite … .

A: Cu 16 ani in urma cand ai debutat ca model pt jeansi, in vremea aceea ,,flower boy” erau f populari, iar imaginea ta era prea particulara ( deosebita), la un nivel de neacceptat?
SO: Yeah… pleoape duble,, baietii frumosi era f populari. De fapt, multi regizori mi-au spus ca n-o sa am succes cu aceasta faţă. si sa-mi gasesc alt mod de a-mi castiga existenta. Nenumerate lucruri nerezonabile (mi-am zis)…

A: Acum este vremea feţei lui Yoo Seung Ho care a devenit micul So Ji Sub
SO: nu pot spune ca am incredere in mine, exista multi, multi care arata mai bine. Dar se pare ca acum e perioada in care este recunoscuta personalitatea/ charisma.

A:cand erai un debutant in acea perioada nefavorabila, cum ai supravietuit la acest tratament?
SO: atunci nu era alta cale, pt ca chiar daca aveam probleme, trebuia sa ma hranesc. La inceput vroiam doar sa fiu in spatele cantaretului pe care il admiram, ca model. Nu m-am asteptat ca acel cantaret sa moara, si pe neasteptate am devenit model impreuna cu SSH.

A: niciodata nu ai avut aspiratii inalte, oamenii de asemenea te-au sfatuit sa renunti, trebuie sa te fi gandit atunci sa renunti?
SO: chiar si acum exista momente cand am astfel de idei

A: De ce?? Ca incepator imi pot imagina, dar acum fiind o mare stea?!
SO: Singuratatea, sentimentul singuratatii cand sunt cu mine insumi, singuratatea cu 10 persoane, cu 100 persoane e diferita. Actorii arata superb insa cand se intorc acasa si se confrunta doar cu ei insisi, se simt singuri. De exemplu, in 2 milioane de privitori eu sunt singur, in sensul singuratatii si cateodata asta ma loveste f tare

A: Ce rusine sa renunti acum cand esti asa mare
SO: Yeah, cine stie? Aceasta este epoca in care lumea isi aminteste de tine sau de asemenea poti fi f repede uitat

A: Pe scurt, acum esti un barbat simbol, ceea ce inseamna ca e timpul tau acum! E prea mult? Ai sentimentul de maini si picioare legate? Ori te simti mandru?
SO: Daca ar fi sa aleg unul, este sentimentul de limitare, ha,ha …binenteles, ca actor, unii vor spune ca esti cel mai bun, dar nu cred asta..Cred ca daca vrei sa-ti pastrezi pozitia prezenta cu siguranta vei fi doar eliminat/inlocuit. Chiar si cu un pas, treb sa mergi mai departe pt a-ti pastra pozitia.

A:Ti-ai imaginat vreodata inainte de a deveni actor ca vei deveni faimos?
SO: cu siguranta, nu. Chiar si inainte de Bali, gandeam ca-mi voi trai viata doar ca actor de sitcom, probabil

A: Acum esti superstar, trebuie sa fie soarta, nu-i asa?
SO: Probabil,desi nu sunt fatalist, dar exista o cauza a lucrurilor.

A: pt a te descrie mai bine, esti mai degraba o persoana rationala decat una emotionala?
SO: am un caracter pesimist, intotdeauna pun raul inainte

A: de fapt tu ai jucat f multe roluri tragice si ai primit multe premii din cauza expresiei fetzei tale?
SO: obisnuiam sa am un complex de inferioritate privind ochii mei, conformatia cu o singura pleoapa a ochilor mei dand sentimentul de tristete .

A: unii nu te pot imagina jucand roluri amuzante/usoare ?
SO: mereu mi-am dorit sa joc astfel de roluri, pt noul serial TV vreau sa aleg un rol romantic!

A: vrei sa-ti schimbi imaginea?
SO: nu cred ca folosind o singura imagine devii un castigator decisiv. Daca scenariul e bun, mi-a placut intodeauna provocarea de a juca roluri diferite

A: aceasta este mai degraba infatisarea unui actor decat alegerea unui star ?
SO: Yeah, o persoana care joaca un monstru in Japonia, actorul trebuie sa concureze mereu cu el insusi, nu-I asa?

A: Unicitatea ta consta in faptul ca arati ca o persoana rationala, dar uite care sunt alegerile pe care le-ai facut in munca ta! Dupa ce te-ai reintors dupa servicul militar, ai facut filmul Rough Cut cu un regizor debutant si un buget mic. Ce parere ai?
SO: Dupa ce am citit scenariul, nu m-am gandit la nimic altceva, doar am vrut sa joc personajul Gang Pae. Cine era regizorul si costarul care juca cu mine n-a fost important. Binenteles, unii actori pot considera ca ma gandesc ca un film depinde fundamental de scenariu. Consider asta cu conditia ca filmul sa aiba un scenariu bun. Binenteles, inteleg ca tu gandesti ca alegand acel scenariu este putin ciudat, dar am facut acea alegere pt ca sunt actor. Ca si persoana, SJS poate nu e asa nechibzuit, dar ca actor, SJS poate fi. Daca imi place, voi juca rolul. Oamenii de succes pot simti frica esecului, de exemplu, refertitor la filmul Rough cut, unii au avut dubii ca acesta va atinge cifra de 1 milion de spectatori, de fapt spectatorii au ajuns la 5 mil. Nu am fost un star de la inceput, am ajuns in varf incet. Cunosc gustul infrangerii si am temerile mele, dar de cele mai multe ori sunt mult mai calm daca pierd , doar o iau de la capat iarasi. De fapt sa-ti doresti ca toate proiectele sa fie de succes, nu e posibil . Din suisuri si coborasuri invatam si progresam.

A: La esecul "Road Number One" te referi?
SO: chiar daca ratingul nu a fost mare, dar acea munca va fi reevaluata in timp!!

A: de unde vine 51k ( numele agentiei lui)?, Din atat de multe numere, 51 este prima data cand il intalnesc..
SO: este ca sentimentul de ceva doar putin peste jumatate, nu tot... 49 si 51 par similare, dar f diferite. Si din contra,, 99 si 51 sunt aproape in acelasi sens. K este prima litera a regatului in engleza, imi place sentimental de regat, si eu am lumea mea, de asemenea..

A:pt a fi aproape unul de altul, pare sa nu fie nevoie de aceleasi interese, dar in timp, pe o perioada lunga?
SO: da, discutiile impreuna, bautul impreuna, glumele, aceste lucruri acumulate putin cate putin duc la sentimentul de apropiere. Cred ca greutatea acumularilor da sentimentul de apartenenta. Binenteles, avand impresii bune unii de altii, oamenii pot deveni curand apropiati, dar poate exista un perete la mijloc dand sentimentul de goliciune si nu se va crea o prietenie adevarata

A:inainte de a deveni star, puteai sa-ti faci prieteni mai usor decat acum? Acum e mai dificil pt ca multi oameni iti doresc prietenia din cauza faimei?
SO: da, exista acum astfel de oameni, de aceea e mult mai dificil sa-mi fac prieteni noi !

A: ti-ai facut recent un nou prieten?
SO: Unul. Un prieten bun a plecat intr-o lume mai buna ( a murit) si mi-a lasat un bun prieten...

A: despre prietenul care a plecat pot sa-ti pun intrebari?

SO: nu (e prea curand sa raspund la vreo intrebare legata de PYH)!

A: de obicei lucrezi pe perioade lungi cu aceiasi oameni?
SO: de obicei. Dar daca se intampla ceva ce nu-mi place, nu spun nimic, dar nu voi mai lucra cu acea persoana niciodata. Binenteles ca as putea face observatii si s-ar putea face corectia, dar asta ar strica atmosfera de lucru

A: de actori se vorbeste mereu, e ceva ce te-a deranjat in mod special ?
SO: de fapt in trecut era ceva frecvent. Acum nu-mi mai pasa. Cand gresesc, cei care ma cunosc, inteleg. E ridicol sa incerci sa explici fiecaruia si nu poti fi prieten cu fiecare. Sa am o relatie de dragoste secreta e ceva ce chiar nu pot face, o voi face publica!

A: Care este motto-ul tau?
SO: Chiar daca ar fi sa ma mai nasc o data, nu imi voi schimba convingerile si voi persevera sa-mi implinesc visurile!

A: daca te mai nasti o data nu te vei schimba, ce inseamna? Ca esti multumit cu ce ai acum?
SO: nu legat de pozitia mea de actor de acum, dar daca as reintra in lumea asta, as avea aceeasi inima pt oameni, si convingerile mele ar ramane neschjmbate chiar daca intr-o viata viitoare as fi femeie

A: incredere in inima omului, ce inseamna?
SO: adica sa te porti cu prietenii si rudele ca si cu tine insuti, sa nu-i minti..

A: ca si cu tine insuti??
SO: Eu nu am o reputatie/personalitate buna. Sa ai o reputatie buna si sa te placi pe tine insuti sunt 2 lucruri diferite. Mie imi place propria mea imagine unica.

A:in zile noastre e ceva obisnuit triunghiul amoros?
SO: da si nu ..de fapt eu sunt genul care daca ma indragostesc de cineva nu vad altceva in jur. Dar recent, odata cu trecerea anilor, am devenit putin confuz privind implicarea intr-o relatie romantica.Cunosc multi in jurul meu implicati in relatii de dragoste, si cred ca visurile sfaramate in momentul despartirii, oroarea de a face publica despartirea, toate astea fac si mai dificila implicarea intr-o relatie de dragoste

A: cred ca esti actorul cel mai masculin. Este de neconceput pt tine sa-ti hranesti prietena cu inghetata?
SO: desigur ca pot face asta, dar o fac in mod natural.

A: ce crezi despre masculinitate?
SO: masculinitatea este o caracteristica unica a unei persoane, o poti simti la cineva, dar nu vine din gesturi sau limbaj, sa poata fi invatata

A: daca maine ar fi utima ta zi in lumea asta, ce ai face?
SO: cele mai fericite momente ale mele sunt in spatiul meu linistit, sa dorm linistit. As vrea sa plec in tacere…

A: dupa interviu, unde vei pleca imediat ?
SO: inapoi la 51K. Am o sedinta foto acolo...

A: alta zi ocupata?
SO: E OK.. Daca am pus oamenii pe ganduri, eu sunt multumit..

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Joi Iun 14, 2012 1:33 pm


luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Joi Iun 14, 2012 1:38 pm

Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=V4KYS0Mx4C8&feature=related
cometariu la clip:
yes best eyes in all of korea!!
cei mai cei ochi din toata Coreea

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Joi Iun 14, 2012 1:40 pm

So Ji Sup KISSES *Road Number 1* [So Ji Sup singing Yuki No Hana]
https://www.youtube.com/watch?v=5TxrR1TkO_I&feature=related

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Sam Iun 16, 2012 9:56 am

https://www.youtube.com/watch?v=z7CB_9TdqPw
https://www.youtube.com/watch?v=Rs7Vahcr5n0&feature=feedu
Actor – So JiSub is well-known to be a great swimmer. During So JiSub's high school days, he was awarded a bronze medal for competing in swimming tournaments. He also was a Water Polo Player.

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de luiza68 Sam Iun 16, 2012 9:58 am

sojisub CF_VONIN The style blue_making
https://www.youtube.com/watch?v=aq2HjW-7NFY&feature=feedu

luiza68
Fan Adevarat

0 Mesaje : 575
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 56

Sus In jos

소지섭 / So Ji Sub - Pagina 13 Empty Re: 소지섭 / So Ji Sub

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 31 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum