Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
utzy (4150)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
Gumus (2280)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
Nety (1724)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
denta (1194)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
cristinuta (1022)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 
GIULIA (773)
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_leftDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 BarDragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Bar_right 

Ultimele subiecte
» La umbra teilor
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

» Asi - impotriva destinului
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

» Dragoste si pedeapsa-Comentarii
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

» O propunere inedita
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

» Iubire ascunsa
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

» Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

» 소지섭 / So Ji Sub
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

» Han Ji Min 한지민 # 1
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

» ASI videoclipuri
Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Dragoste si pedeapsa-Comentarii

+28
elissa
Darianna
TES
lavinia78
omis
IrinaLove
anna77
cristinuta
dong yi
lamia
Nicky
rush
ninnet
dayanna11
mevas
utzy
prytymeu
GUMUS-NOOR
Gumus
carmen_theea
denta
mioaranita60
mari_69
Nety
Dina
florina-octaviana89
GIULIA
sorin
32 participanți

Pagina 12 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de omis Lun Iun 13, 2011 1:39 am

omis
omis
Fan

Mesaje : 387
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 48

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar Iun 14, 2011 7:54 am

Am văzut aseară ep.61.Scenele cu Yavuz m-au plictisit.
Cel mai mult mi-au plăcut Cicek,Hakan și Lara.Fetele s-au împăcat(împreună i-au pregătit lui Hakan un tort pentru ziua lui de naștere).De fapt Lara a acceptat-o în sfârșit pe Cicek ca și soție a tatălui ei.Bietei fete îi era frică să nu o piardă pe Cicek așa cum o pierduse pe mama ei,care murise din cauza bolii.
Și Cicek și Savaș i-au spus lui Hakan să aștepte,pentru că Lara este o fată isteață și sensibilă și își va da seama că greșește.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar Iun 14, 2011 9:26 am

Promo ep.62 (final)
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mar Iun 14, 2011 11:45 am

A fost foarte frumos episodul de aseara. Ma bucur ca Savas este putin calculat in miscarile pe care le face impotriva lui Yavuz care asa cum am mai spus este ,,un nemernic". Sper ca Hakan, Cicek si Lara sa se inteleaga bine.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar Iun 14, 2011 4:46 pm

cristinuta a scris:A fost foarte frumos episodul de aseara. Ma bucur ca Savas este putin calculat in miscarile pe care le face impotriva lui Yavuz care asa cum am mai spus este ,,un nemernic". Sper ca Hakan, Cicek si Lara sa se inteleaga bine.

Buna Criss, cam slabut , a cam lalait-o aseara, fara prea multa
actiune............probabil saptamana viitoare vor fi nunti, va naste si
Yaso, se vor intampla toate cele si CIAO,CIAO ASK nu prea imi plac
finalurile pe repede inainte kiss kiss
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mar Iun 14, 2011 7:53 pm

Imi doresc ca dupa terminarea serialului sa ii vad pe Savas si Yasemin jucand impreuna tot in roluri principale pt ca sunt cel mai potrivit cuplu din toate punctele de vedere.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier Iun 15, 2011 9:27 am

cristinuta a scris:Imi doresc ca dupa terminarea serialului sa ii vad pe Savas si Yasemin jucand impreuna tot in roluri principale pt ca sunt cel mai potrivit cuplu din toate punctele de vedere.

Dar nu împreună,în același proiect.
Mie actorii nu mi s-au părut deloc potriviți,compatibili.
În scenariu Yasemin și Savaș sunt un cuplu ideal de îndrăgostiți.Au luptat pentru iubirea lor împotriva cutumelor.Sigur va fi o poveste cu final fericit.
Eu am urmărit serialul doar de dragul lui Murat.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier Iun 15, 2011 9:37 am

Nu îmi mai aduc aminte ce s-a întâmplat cu Bora. Nazan a reușit să divorțeze de el? După cum arată,și-a revenit din trauma pierderii copilului.
Mi-a plăcut cum discuta relaxată cu mama ei și cu Fidan,cum a pregătit-o pe Fidan pentru cina cu unchiul Pala.
Sper ca Ceyda să plece singură din firmă.Ce figură a făcut când a aflat că Pelin este partenera ei la firmă! Laughing
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Mier Iun 15, 2011 11:37 am

Imi doresc sa ii vad tot impreuna pe Savas si Yasemin. De cateva episoade nu a mai aparut nici Bora si nici Mehmet fostul iubit al lui Yasemin. Si eu mi-am pus aceeasi intrebare: ce s-a intimplat cu ei? Sper ca Ceyda asa cum ai spus si tu sa plece din firma singura si sa nu ne faca vreo figura urata acum la final de serial.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de lavinia78 Mier Iun 15, 2011 3:22 pm

le sta bine impreuna Murat&Nurgul dar parca mai bine se potrivesc Murat&Tuba parerea mea sunt un cuplu foarte potrivit flower red lov
lavinia78
lavinia78
din gasca

Mesaje : 88
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 46
Localizare : Bocsa jud Caras-Severin

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier Iun 15, 2011 6:07 pm

Nicky a scris:

Dar nu împreună,în același proiect.
Mie actorii nu mi s-au părut deloc potriviți,compatibili.
În scenariu Yasemin și Savaș sunt un cuplu ideal de îndrăgostiți.Au luptat pentru iubirea lor împotriva cutumelor.Sigur va fi o poveste cu final fericit.
Eu am urmărit serialul doar de dragul lui Murat.


Buna Niky, ca noi toate de altfel...........mie nu-mi place Yaso......absolut deloc dar trebuie sa recunosc ca au jucat excelent impreuna ...........asta datorita faptului ca erau parteneri si isi jucau doar rolul si atat ..........in ASI se simtea tensiunea dintre ei dincolo de ecrane .........au avut ceva impreuna cat era el de casatorit si fericit cum mereu o declara sus si tare............asta asa sa se auda si el probabil ...........ca si Tuba de altfel ,face niste alegeri de-ti vine s-o iei la fuga ............pupici kiss kiss
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de TES Joi Iun 16, 2011 5:58 pm

ninnet a scris:


Buna Niky, ca noi toate de altfel...........mie nu-mi place Yaso......absolut deloc dar trebuie sa recunosc ca au jucat excelent impreuna ...........asta datorita faptului ca erau parteneri si isi jucau doar rolul si atat ..........in ASI se simtea tensiunea dintre ei dincolo de ecrane .........au avut ceva impreuna cat era el de casatorit si fericit cum mereu o declara sus si tare............asta asa sa se auda si el probabil ...........ca si Tuba de altfel ,face niste alegeri de-ti vine s-o iei la fuga ............pupici kiss kiss

sunt întrutotul de acord cu voi amândouă, O atracţie atât de puternică nu am mai văzut în nici un alt serial, ca la Tuba şi Murat - ASI. Şi mă rog de ce erau la cea mai mare distanţă posibilă unul de altul atunci când nu filmau ?

TES
din gasca

Mesaje : 73
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de omis Joi Iun 16, 2011 6:06 pm

TES a scris:De frica sa nu se "curenteze"....Tes...

sunt întrutotul de acord cu voi amândouă, O atracţie atât de puternică nu am mai văzut în nici un alt serial, ca la Tuba şi Murat - ASI. Şi mă rog de ce erau la cea mai mare distanţă posibilă unul de altul atunci când nu filmau ?


atunci cand ai ceva de ascuns , nu esti relaxata nu ? :hmmm: :hmmm:
omis
omis
Fan

Mesaje : 387
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 48

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nety Vin Iun 24, 2011 10:55 pm

a fost ultimul ep la turci sau va fi luni?
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de omis Vin Iun 24, 2011 11:00 pm

Nety a scris:a fost ultimul ep la turci sau va fi luni?
Luni va fi ultimul episod. kiss
omis
omis
Fan

Mesaje : 387
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 48

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin Iun 24, 2011 11:03 pm

Nety a scris:a fost ultimul ep la turci sau va fi luni?


Luni va fi finalul, sper sa avem parte de un sfarsit fericit nu ca in
Ezel ,unde toti au murit si el s-a sinucis........il credeam mai
tare de caracter , ma rog asa au gandit regizorii.........turcii astia
au ceva cu finalurile tragice......probabil ca le asigura mai multa
audienta la ei Mad Mad
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin Iun 24, 2011 11:05 pm

omis a scris:Luni va fi ultimul episod. kiss

il asteptam cu mare interes .............nu omis ?????? insecte Laughing
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de omis Vin Iun 24, 2011 11:09 pm

ninnet a scris:

il asteptam cu mare interes .............nu omis ?????? insecte Laughing
Da iubita...abia astept insecte insecte Dar sa sti ca pe o parte imi e frica de sfarsit...ca l-am vazut pe Yavuz cu pistolul indreptat spre Savas... angry angry Deja e a treia oara... kiss kiss
omis
omis
Fan

Mesaje : 387
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 48

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nety Vin Iun 24, 2011 11:41 pm

ninnet a scris:
Nety a scris:a fost ultimul ep la turci sau va fi luni?


Luni va fi finalul, sper sa avem parte de un sfarsit fericit nu ca in
Ezel ,unde toti au murit si el s-a sinucis........il credeam mai
tare de caracter , ma rog asa au gandit regizorii.........turcii astia
au ceva cu finalurile tragice......probabil ca le asigura mai multa
audienta la ei Mad Mad
Shocked asa sa terminat Ezel? bine ca l am abandonat Mad altfel faceam cu nervii..
Nety
Nety
Admin
Admin

0 Mesaje : 1724
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : centrul tari

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de omis Vin Iun 24, 2011 11:45 pm

Nety a scris: Shocked asa sa terminat Ezel? bine ca l am abandonat Mad altfel faceam cu nervii..
Da asa s-a terminat...nasol...nu mai era loc la cimitir pentru atatia morti.. Mad Mad
omis
omis
Fan

Mesaje : 387
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 48

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum Iun 26, 2011 3:54 pm

omis a scris: Dar sa sti ca pe o parte imi e frica de sfarsit...ca l-am vazut pe Yavuz cu pistolul indreptat spre Savas...

Eu încă mai cred că serialul va avea un final fericit.
Vom vedea mâine seară.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de omis Dum Iun 26, 2011 3:58 pm

Abia astept sa vina ziua de maine cu toate ca am mai zis ca imi e putin teama de sfarsit. Shocked Sper sa aiba un final fericit ca la Asi...fara morti(poate doar Yavuz) Razz
omis
omis
Fan

Mesaje : 387
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 48

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum Iun 26, 2011 4:04 pm

omis a scris: Sper sa aiba un final fericit ca la Asi...fara morti(poate doar Yavuz) Razz

Nu știu ce să zic despre Yavuz.Moartea ar fi o pedeapsă mult prea ușoară pentru toate răutățile pe care le-a comis.Cred însă că Șahnur va muri.
Nicky
Nicky
Fan Adevarat

Mesaje : 534
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de cristinuta Dum Iun 26, 2011 6:18 pm

Imi doresc ca finalul serialului de maine seara sa nu fie asa cum spui tu Nicky. Imi doresc ca Yavuz sa moara, insa nu imi doresc acelasi lucru si in cazul lui Sahnur. Imi doresc ca maine seara sa ii vad pe Yasemin si Savas casatorindu-se si in traditia Tore si sa ne arate si nasterea fetei lor.
cristinuta
cristinuta
website team

Mesaje : 1022
Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Dum Iun 26, 2011 6:29 pm

cristinuta a scris:Imi doresc ca finalul serialului de maine seara sa nu fie asa cum spui tu Nicky. Imi doresc ca Yavuz sa moara, insa nu imi doresc acelasi lucru si in cazul lui Sahnur. Imi doresc ca maine seara sa ii vad pe Yasemin si Savas casatorindu-se si in traditia Tore si sa ne arate si nasterea fetei lor.

buna Criss, iti doresti ,dar nu cred ca se va intampla , ei sa-u casatorit, alta nunta ,poate a lui Cicek, cat despre Sahnur, da ea cred ca-i va parasi ,eu nu cred ca va muri nici Yavuz, cum am mai spus o vad pe Cicek in fruntea clanului Moran,conducand in pace si liniste asa cum e si ea , sfarsitul ...............e imprevizibil ca si la Ezel, ma rog acolo toti au murit , eroul principal a ales otravirea , ma rog senaristul a lasat loc si de-a doua parte in acest serial,sincer nu ma asteptam ca eroului principal sa-i aleaga acest sfarsit.........asa ca si in ASK, TOTUL E IMPREVIZIBIL kiss
ninnet
ninnet
Fan

Mesaje : 476
Data de inscriere : 20/10/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dragoste si pedeapsa-Comentarii - Pagina 12 Empty Re: Dragoste si pedeapsa-Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum