Seriale turcesti


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Seriale turcesti
Seriale turcesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
GUMUS-NOOR (35933)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
florina-octaviana89 (4248)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
utzy (4150)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
IrinaLove (2650)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
Gumus (2280)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
Nety (1724)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
denta (1194)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
turkiss_woman (1036)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
cristinuta (1022)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 
GIULIA (773)
Iubire de argint - Pagina 10 Bar_leftIubire de argint - Pagina 10 BarIubire de argint - Pagina 10 Bar_right 

Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » La umbra teilor
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyJoi Oct 05, 2017 11:58 am Scris de dong yi

    » Asi - impotriva destinului
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyMier Aug 06, 2014 2:41 pm Scris de GIULIA

    » Dragoste si pedeapsa-Comentarii
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyMar Mai 07, 2013 9:14 pm Scris de cristinuta

    » O propunere inedita
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyLun Apr 15, 2013 9:05 am Scris de studenta

    » Iubire ascunsa
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyLun Dec 17, 2012 9:04 am Scris de Nicky

    » Karadayi / Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptySam Noi 24, 2012 1:03 pm Scris de Nicky

    » 소지섭 / So Ji Sub
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyMar Oct 09, 2012 10:07 pm Scris de GUMUS-NOOR

    » Han Ji Min 한지민 # 1
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyDum Oct 07, 2012 2:23 pm Scris de GUMUS-NOOR

    » ASI videoclipuri
    Iubire de argint - Pagina 10 EmptyVin Oct 05, 2012 11:20 am Scris de utzy

    Mai 2024
    LunMarMierJoiVinSamDum
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar


    Iubire de argint

    +6
    prytymeu
    florina-octaviana89
    Nety
    mioaranita60
    Gumus
    GUMUS-NOOR
    10 participanți

    Pagina 10 din 20 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Urmatorul

    In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Sept 03, 2010 6:39 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Sept 03, 2010 9:43 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Sept 04, 2010 9:58 am

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Sept 04, 2010 5:10 pm

    Iubire de argint - Pagina 10 Imperiaflex00013gl
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Sept 04, 2010 8:18 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Sam Sept 04, 2010 9:55 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 3:23 pm

    Iubire de argint - Pagina 10 A4sp6

    Iubire de argint - Pagina 10 85039242fw0

    Iubire de argint - Pagina 10 62517919jq3

    Iubire de argint - Pagina 10 Ddde354ms8

    Iubire de argint - Pagina 10 Post-352-1252759068

    Iubire de argint - Pagina 10 2vuyn9f
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 8:21 pm

    Comentarii Kanald Turcia

    :flower:

    Argint, succes numai Turciei în acest domeniu. Arhitecti a acestui succes, echipa şi, desigur, toate serie de plăţi şi Tatlıtuğ'un Kivanc armonie perfecta Songül, pentru a se potrivi perfect reciproc pentru a finaliza, nu a jucat în serie, care trăiau. Arhitecti a acestui succes, desigur, am echipa rîndul serie Songül Oden Kivanc Tatlıtuğ'un sunt potrivesc perfect, pentru a se potrivi perfect reciproc pentru a finaliza, nu a jucat şir, au trăit. Vrem ca toată lumea vrea milioane de fani din această pereche minunata de argint din nou cu un proiect să vină împreună, datorită succesului lor, fericirea Irfan Sahin a fost din nou efectuat un astfel de proiect, apoi te îneci. Ne-ar dori acest lucru până când întreaga lume vrea milioane de fani din această pereche minunata de argint din nou, venind la o căutare cu un proiect, Irfan Sahin unghii a fost datorită succesului lor, proiect realizat o re-Boyle înece timpului său. Suntem foarte fericiţi. Vom fi cu adevărat fericiţi.
    :flower:

    Această secţiune nu are sens la prima reytinginin a înţelege mai bine. apreciere reală este o secvenţă de recunoaştere are loc. apreciere reală este o secvenţă de recunoaştere are loc. Ratingurile nu reflectă realitatea, deşi, aşa acest sistem sa schimbat mâinile, sau orice altceva! Ratingurile reflecta faptul că, deşi acest sistem sa schimbat mâinile, astfel încât indiferent de spirit! 100 piese de argint la punctul în care a fost într-adevăr considerată ca d-canal intr-un canal, rating-caută. D 100 de canale care sunt cu adevărat secţiuni de argint la mireasa era privit ca urmărind un rating pe canal. Multe dintre directorul de la un rating foarte ridicat, nu văd pe cei din jurul meu ceas. Multe de rating foarte ridicat în directorul nu sunt sigur că am urmat cele de mediu. Ca rezultat, evaluare reală de argint în străinătate, au o vedere mai buna a sistemului de încredere. De argint, ca urmare a ratingului real al străinătate, acestea au o vedere mai buna a sistemului de încredere. Vor fi destinate către orice număr apreciat în întreaga lume ca un mare succes şi admiraţie. Nu serie este destinat unui Sunt mare pentru a aclama lumea admiraţie, de succes. Văzând Irfan Sahin, a declarat de argint cu munca sa de a împărtăşi cineva nu va fi o mândrie mare este doar vă rugăm ca mândria mare de motiv, această pereche perfectă, Songül & Kıvanç din nou propriul luare a aduce împreună. Văzând Irfan Sahin, a declarat de argint cu munca sa de a împărtăşi cineva nu va fi o mândrie mare este doar vă rugăm ca mare mândrie este motivul pentru care în această pereche perfectă, Songül & Kıvanç se din nou în a face un apel pentru a aduce. Ne face foarte fericit, într-adevăr. Ne face foarte fericit, într-adevăr

    :flower:

    Mele de argint-legenda, izledigim primul număr, să adere la un forum de argint din cauza mea, Songül Şi Kivanc ...
    Pentru wisdom''that''my Silver Hawk, cea mai mare mândrie să spun că sunt foarte foarte fericit ... Sunt mandru de Hawk Argint Lore bu''söylemesine için''en mare ... Sunt prea fericit

    argint, Songül & mulţumit că a fost un mit care CERE-am serie .. seria mea preferata gelmis gelmis trecut seria cele mai preferate de cuvinte Benin
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 8:25 pm

    Traducere google
    Stema trecut, am scris scenariul de producţie proprie pentru a fi capturat de Canalul IC D este în curs de pregătire am anunţat o serie Irfan Sahin, am bancar comisarul după mâna a continuat succesul în televiziune.

    Stil de viaţă de afaceri şi idealurile despre revista Tempo pentru a vorbi Falcon, în acest sezon, Kanal D publicarea de va începe Fatmagül crimei de ce, şi aşa un timp tolerabil, care funcţionează pentru "publicul pentru a asculta am garanţie, filme, cum ar fi va urmări", a spus el. Afaceri cu am dreptate cu privire la tempo-ul Jurnalului de a vorbi Falcon sezon acestui canal D publicarea de va începe infracţiune Fatmagül şi ce-am un astfel de moment tolerabil, care funcţionează pentru "publicul pentru a asculta Iti garantez cinema pentru a viziona filmul va fi ca", a spus el.

    Irfan Falcon, "în acest sezon," Cere-i Memnu Ai insulă de pe tron? Ce este in noul sezon va urma "Irfan Sahin?," Sezonul "este aici Întrebaţi-i Memnu insulă de pe tron? Ce este nou sezon va fi urmata de întrebări "Întrebaţi-i Memnu e loc de" Fatmagül Ce crimă? "Întrebări" Memnu-i "în loc Calugarita CERE" Fatmagül Ce infracţiune? " vine. Am pus-o formă complet diferită, totuşi. În acest an, "astfel încât o dată tolerabile" el ar fi o serie de Kanal D, de asemenea. Iti garantez ca publicul să asculte, vor viziona filme cum ar fi. Ayça Bingöl, Erkan Petekkaya şi plumb. O poveste din 1967 pana in prezent, a fost atât de tare încât pentru seria "Once upon a time in muzica din America" a fost achiziţionat. Sunt, de asemenea, foarte important pentru o poveste pe care am scris, voi fi o serie de ecrane. O crimă gravă. La sfârşitul lunii octombrie. Ani în această afacere o încercaţi. Am citit 30 de carti. În prezent, singurele informaţii atât de mult voi da "Comes.. O alta forma, am introdus AMA an." Deci, One Time Pass că "el va avea o colectie Kanal D spus. Audienţă pentru a asculta garanţie; cinematografe filmul va viziona Erkan Petekkaya sunt Ayça duce Bingöl.. 1967 să prezinte povestea, ea a încercat atât de greu era, că, pentru seria "Once Upon Time" America de cumpărare am fost de ascultare să-l am, de asemenea, foarte important ca am scris povestea BENIN'll au o colecţie de pe ecran. o infracţiune gravă .. sfarsitul lunii octombrie, un Dacă am încerca în acest an. Am citit 30 de carti acum, aşa că eu sunt doar nu la informaţii. ". răspuns, în timp ce de argint de o dată pe cel mai vizionat seria" reputaţia cu prima parte 33 Dând în acelaşi timp răspunsul, după seria cele mai vizionate de argint "cu prima parte a ONU de a lua locul 33 a fost foarte supărat şi stenturi inima care au fost adăugate söylerek tine" ajunge în direct în cazul în care SUA a fost în argint. Am primit rating, 3 învăţat, nu am putut dormi deloc. M-am dus în Turcia şi stenturi inima. "Argint" a fost capabil de a efectua, în 30 la sută din ceea ce mi-am imaginat. Am produs prima mea, Kivanc lui, primul loc de muncă Songül lui, scriitor de locuri de muncă prima. El a fost patra din a treia secţiune, apoi ne-am facut o secţiune finală. A fost un avantaj mare în promovarea Turcia. Cea mai mare mândrie este aceasta. "Pentru a avea loc foarte supărat fiind că sunt stenturi inima söylerek următoarele completări au fost la momentul" de argint a lansat Americii am fost cumparat Evaluări; că trei învăţat, CNAME nu a putut dormi stent.. Pentru Turcia am întors blocat inima mea "de argint" suta vis de ceea ce firului de 30 "a avut loc. Putut masă produsă pentru prima dată mi-a Kivanc lui., Songül primul ISI, cotate ISI primul scriitor al treilea capitol, Allah, a fost a patra. 1 Am facut apoi o parte din Turcia şi de a prezenta finala a fost cea mai mare contribuţie.. "Sunt mandru de acest lucru.
    Ascultaţi
    Citiţi fonetic
    Dicţionar - Afişaţi dicţionarul detaliat
    :flower:
    Geçtiğimiz arma, yazdığı kendisinin senaryosunu am Kanal D ic tarafından yapımlar çekilecek bir dizi hazırlığında olduğunu duyurduğumuz Irfan Sahin, komiserlik am bankacılığın ardından el attığı televizyonculukta da başarısını sürdürmeye devam ediyor.

    İş yaşamıyla ve idealleriyle ilgili Tempo Dergisi'ne konuşan Şahin, bu sezon Kanal D'de yayına başlayacak Fatmagül'ün Suçu Ne ve Öyle Bir Geçer Zaman ki işleri için " Seyirciye şunu garanti ederim; sinema filmi gibi izleyecekler " dedi. Iş yaşamıyla am idealleriyle ilgili Tempo Dergisi'ne konuşan Şahin, sezon bu Kanal D de yayına başlayacak Fatmagül'ün Sucu Ne-am Öyle Bir Geçer Zaman Ki işleri için "Seyirciye şunu Garanti ederim; sinema filmi izleyecekler gibi" dedi.

    İrfan Şahin, " Bu sezon 'Aşk-ı Memnu'nun tahtına adayınız var mı? Yeni sezonda neler izleyeceğiz? " Irfan Sahin, "Bu sezon" Întrebaţi-i Memnu'nun tahtına adayınız var mi? Yeni neler sezonda izleyeceğiz " sorusuna " Aşk-ı Memnu 'nun yerine ' Fatmagül'ün Suçu Ne? ' sorusuna "-i Memnu" calugarita yerine cere "Fatmagül'ün Sucu Ne?" geliyor. Bambaşka bir şekle soktuk ama. Bu sene ' Öyle Bir Zaman Geçer ki ' diye bir dizi olacak Kanal D'de. Seyirciye şunu garanti ederim; sinema filmi gibi izleyecekler. Erkan Petekkaya ve Ayça Bingöl başrolde. 1967'den günümüze gelen bir hikâye; o kadar çok uğraşıldı ki, bu dizi için ' Once Upon a Time America 'nın müziklerini satın aldım. Bir de çok önem verdiğim hikâyesini benim yazdığım bir dizi olacak ekranda. Ciddi bir polisiye. Ekim sonunda. Bir yıldır bu işe çalışıyorum. 30 kitap okudum. Şimdilik sadece bu kadar bilgi veriyorum." geliyor. Bambaşka bir şekle soktuk AMA sene. Bu "Öyle Bir Zaman Geçer ki" diye bir dizi olacak Kanal D de ederim. Seyirciye şunu Garanti; filmi sinema gibi izleyecekler. Erkan Petekkaya am Ayça Bingöl başrolde. 1967'den günümüze gelen bir hikâye ; o Kâdâr COK uğraşıldı ki, bu dizi için "Once Upon Time" America nin satin aldım müziklerini o. Bir de COK önem verdiğim yazdığım hikâyesini BENIM bir dizi olacak ekranda. Ciddi bir polisiye.. Ekim sonunda Bir yıldır bu ise çalışıyorum. 30 kitap okudum Şimdilik bu Kâdâr sadece veriyorum. bilgi. " yanıtını verirken, bir zamanların en çok izlenen dizilerinden Gümüş 'ün ilk bölümüyle 33. verirken yanıtını, bir zamanların en COK izlenen dizilerinden Gümüş "Un ilk bölümüyle 33. sırada yer almasına çok üzüldüğünü ve kalbine stent takıldığını söylerek şunları ilave etti " Gümüş yayına girdiğinde Amerika'daydım. Reytingleri aldım; 33'üncü olduğunu öğrendim, uyuyamadım hiç. Türkiye'ye döndüm ve kalbime stent takıldı. ' Gümüş 'te hayal ettiklerimin yüzde 30'unu gerçekleştirebildim. Benim ilk yapımcılığım, Kıvanç'ın, Songül'ün ilk işi, senaristin ilk işi. Üçüncü bölüm Allah'tan dördüncü oldu; sonra 100'üncü bölümde final yaptık. Türkiye'nin tanıtılmasında büyük katkısı oldu. En büyük gururum bu." yer almasına COK üzüldüğünü am kalbine stent takıldığını söylerek şunları ilave etti sırada "Gümüş yayına girdiğinde Amerika'daydım aldım Reytingleri.; olduğunu 33'üncü öğrendim, CNAM uyuyamadım stent. Türkiye'ye am döndüm takıldı kalbime." Gümüş "hayal yüzde ettiklerimin te 30 "gerçekleştirebildim UNU ilk yapımcılığım Benim,. Kıvanç'ın, Songül'ün ISI ilk, cotate ISI ilk senaristin Üçüncü bölüm Allah'tan dördüncü oldu;. 100'üncü sonra bölümde yaptık finală Türkiye'nin tanıtılmasında. büyük katkısı oldu En büyük. gururum bu .
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 8:39 pm

    Iubire de argint - Pagina 10 Post-352-1250264884
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 9:07 pm

    Iubire de argint - Pagina 10 102049014wu
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 11:15 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum Sept 05, 2010 11:18 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Sept 06, 2010 5:31 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Sept 06, 2010 10:39 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=GV8cqSXz4Xg&feature=related

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Sept 06, 2010 11:20 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Lun Sept 06, 2010 11:50 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Sept 07, 2010 12:08 am

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mar Sept 07, 2010 11:35 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Sept 08, 2010 11:13 pm

    Iubire de argint - Pagina 10 8-en-6ff4dda7d7cbf2551616506a33d06f97
    Iubire de argint - Pagina 10 10-en-68b4c7cd6781c4388c48d78450b1383d
    Iubire de argint - Pagina 10 7-en-b8abbfe6308cde60a6a2d203514c0a3d
    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier Sept 08, 2010 11:22 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Joi Sept 09, 2010 9:13 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Sept 10, 2010 8:20 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin Sept 10, 2010 10:54 pm

    GUMUS-NOOR
    GUMUS-NOOR
    Alteta
    Alteta

    0 Mesaje : 35933
    Data de inscriere : 21/12/2009

    Sus In jos

    Iubire de argint - Pagina 10 Empty Re: Iubire de argint

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


    Continut sponsorizat


    Sus In jos

    Pagina 10 din 20 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Urmatorul

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum